Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mien gyümölcsöket adhatok a...

Mien gyümölcsöket adhatok a lányomnak?

Figyelt kérdés

És csak gyümólcsöket semi mást?

Lassan 5-honapos nem rég kezdtem el a hozzá táplálást!


2014. márc. 18. 07:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Almát adtam neki ilyen korában, pont télre esett szóval én más gyümölcsöt nem igen tudtam szerezni. Bébiételből a barackosat adhatod szerintem, meg ami 4 hós kortól van. Zöldséget is ehet már. Répa, krumpli, cékla ment nálunk ilyenkor.
2014. márc. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tica0121 ***** válasza:
Az én kicsim tápszeres. Én ennyi idősen adtam neki almát, barackot, répát, céklát, petrezselymet (ebből csak keveset), krumplit illetve bevezettem a glutént (babapiskóta, keksz reszelve az almába). Meg persze adhatod neki azokat a bébiételeket, amiket 5 hónapos kortól ajánlanak.
2014. márc. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a kérdést leirhatom normálisan?

milyen,semmi,hónapos,nemrég,hozzátáplálás.-bocsi,de annyira zavart

2014. márc. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Figyelj ha azért irtál ide h kötekedj ak befejezheted! Nem mindegy neked h mit hogy irok ki?! Törődj a magad dolgával! Aszt ha normális választ nem tucc adni akkor nem kell ide irni!!
2014. márc. 19. 07:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!