Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Akinek tejallergia jelentkezet...

Akinek tejallergia jelentkezett a kisgyermekénél, milyen tünetei voltak, hogy derült ki?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 26. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Az én fiamnak ugyan nem tejallergiája van, hanem laktózérzékenysége, de talán hasznos lehet a válasz.

Nagyon-nagyon hasfájós volt. Éjjel-nappal sikítva sírt. El akart aludni, de jött a fájdalom, rántotta fel a lábát és sírt. Nagyon büdöseket pukizott szinte másodpercenként. Ültem vele a karomban éjjel-nappal és szó szerint marta a szaga az orrom. Úgy éreztem magam egy Tommy és Jerry mesében, ahogy a zöld látható bűzfelhő eléri a szereplő orrát és az rosszul lesz tőle. :)

Kaptunk laktáz cseppeket és így sokkal jobb. Persze, csak HA-s tápszerrel.

Te babád tejallergiás? Mennyi idős?

2014. ápr. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.Nem tudom,hogy allergia lesz e.

16 hónapos,eddig nem kapott tejet,csak túrót,tejfölt,tejszínt,azokkal nem volt gond.

Azért vártunk eddig mert a nagyszülők közt van tejallergiás.

Ma megpróbáltam neki a tejet adni.Vettem boltból,felforraltam,kihűtöttem,és higítva adtam neki egy kicsit.Amugy szopizik még.

És fürdésnél vettem észre rajta,hogy tiszta kiütéses lett a kis teste.Más probléma nincs.Lehet hogy a tejtől??

Nem tudom...

2014. ápr. 26. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!