Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Miért egészségtelen a tejpép?...

Miért egészségtelen a tejpép? Itt olvastam egy kérdésnél, hogy egészségtelen. De mitől az?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 28. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Cukrozott......tehéntej alapú, ami nem baj, de olyan szoptatott csecsemőnél aki csak anyatejes, és nem találkozott még tápszerrel, allergizálhat...!
2014. ápr. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Olyan világban élünk, ahol már szinte minden egészségtelen a csecsemőkre, kisgyerekekre nézve, és ahol semmit nem szabad úgy enni-inni, mint bármit csinálni terhesség alatt.. Sajnos..

Minden káros, még a húsleves is..

Nem poénkodok, ez gyötrelem már. Pontosabban ez nagy "fújjunk fel mindent százszorosára", ha gyerekvállalásról van szó.

Téged nem akarlak bántani vagy valami, ne értsd félre. Csak azért írom, mert nem kell feltétlen mindent megfogadni, amit a neten ír, vagy más "tökéletesen nevelem meg etetem a gyerekem" típusú anyukák mondanak.

Attól nem lesz a gyereknek semmi baja, hogy pár naponta tejpépet kap. Na, ez a lényeg.

És ilyenkor gondoljunk már bele, hogy, te jó ég!, a szüleink hogy a francba neveltek fel minket internet ls idegenek "okos tanácsai" nélkül?

2014. ápr. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1-es vagyok!2-es nek igaza van, attól h egészségtelen, én is adok neki, mert nem tudom kikerülni! Ennyi....
2014. ápr. 29. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem egeszsegtelen. Attol fugg mikor adod. Nem azzal erdemes a hozzataplalast kezdeni. Van benne cukor (jo esetben maltodextrin) es tejpor. 10 ho elott nincsen ra szuksege a szoptatott babanak. Nem is alussza at tole az ejszakat.

Csak egy gondolat: sztem ha olyat esztek amit o is ehet abbol adj neki. Vagy vegyel ki belole es csinald meg neki maskepp. A lenyeg h.a ti etkezeseteket szokja meg....tejpepet te eszel????

....egy dietetikus.....

2014. máj. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Tápszeres a babám, de rengeteget evett, így a gyümölcsök, főzelékek mellett ezt is kapja, azóta jobban alszik. Mi pont ezzel kezdtük a hozzátáplálást orvosi és védőnői tanácsra. Mondjuk cukor nélkülit vettünk, így legalább ezért nincs lelkiismeret furdalásom. Őszintén megmondom, én enném, ha nem lenne ilyen drága, nekem nagyon ízlik. :-) Lassan akkor elhagyjuk majd.

2014. máj. 3. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!