Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Aki zabpehelyből készít pépet...

Aki zabpehelyből készít pépet milyenből csinálja?

Figyelt kérdés
Amit eddig vettem, mindegyikre rá volt írva, hogy szezámmagot stb. feldolgozó üzemben készült. 9 hós a fiam, a tejpépet már nem szeretném adni (drága), inkább én főzném itthon zabból. Nincs a családban allergiás, adhatom neki? Összeturmixoljam a végén? Hogyan csináljam? Tápszer van itthon (nem issza).
2014. máj. 30. 09:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Sose olvastam a zabpehely csomagolását. Natúrt veszek és mindig ott, ahol épp olcsóbb. Régebben a Pennyset vettem, de már nem árulnak, így a Sparban szoktam venni.

Beleteszem joghurtba fél-1 órára, megpuhul tőle.

Kisebb korában még aprítón átdaráltam az egész zabpelyheket, de mostanában már egészben szórom bele a gyümölcsbe, vagy joghurtba.

2014. máj. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én Sparban veszem az aprószemű sajátmárkás zabpelyhet. Ezt meg szoktam főzni, vagy sima vízben vagy saját készításű rizstejben, utána még ízesítem (banánt, aszalt gyümölcsöt stb. teszek bele, mikor mit). Én nem turmixolom.
2014. máj. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!