Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mit csináljak hogy egyen...

Mit csináljak hogy egyen fötételt?

Figyelt kérdés

2 éves a babám és nem akar fötételt enni csak a tápszert! Már kezdek kétségbe esni juliustol bölcsis lesz!!

Már probáltam mindent többfélét főztem eldugtam az üveget stb stb nem vált be semmi!


2014. jún. 25. 10:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát elvileg már kb hat hónapos kora óta ennie kéne mást is a tápszeren kívül,pl főzelékeket. Szóval nem most kéne ezzel vesződni.
2014. jún. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mikor kezdted el a gyümölcsök zöldségek bevezetését? AKkor elfogadta ezeket? Mi a helyzet a húsokkal? Azt evett már valaha? Vagy születése óta csak tápszert kap?
2014. jún. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi történt az elmúlt másfél évben étkezés terén??
2014. jún. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

FŐTT ÉTEL!!!

légy kitartóbb! eldugtad az üveget,az oké,de ne is vedd elő,hiába hisztizik. ha ez sem jön be,akkor a közösségbe való kerülés remélhetőleg meghozza a sikert!

2014. jún. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nagyon szépen evett eleinte mindent gyümit fözit pörit levest. Aztán gondolt eggyet és nem hajlandó azota csak minimális föttet enni!!

2014. jún. 25. 11:21
 6/10 A kérdező kommentje:
Kéri a tápit ha mondom neki egyen inkább krumplit vagy tésztát vagy húsit addig hisztizik míg összehánnya magát!!! :-(
2014. jún. 25. 11:23
 7/10 A kérdező kommentje:
7 hónaposan kezdtük gyümölccsel majd a szilárd darabos kajcsi!
2014. jún. 25. 11:25
 8/10 anonim ***** válasza:
Ami nagyon hasonlít a tápszerre, mint pl a tejbegríz, esetleg jó hígan, azt sem hajlandó megenni?
2014. jún. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Gyerekorvost kérdezted? Egy 2 évesnek kevés már a tápszer szerintem,szóval valamit tényleg tenni kéne,nem csak a bölcsi miatt.
2014. jún. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Probáltam mindent 3 féle tejpépet junior italt semmi nem kellett neki!! Az orvos azt mondta probálkozzunk. Nem tud mit csínálni!! A milánoit imádta nem eszi már azt sem! Mindent megveszek és mivel kibontom mehet a kukába mert nem eszi!! :-(
2014. jún. 26. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!