Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Segítséget, ötleteket szeretné...

Segítséget, ötleteket szeretnék kérni lányom hozzátáplálásához?

Figyelt kérdés
három hónapos kora óta tápszert kap négy hónaposan doktornő mondta,hogy kezdjem kóstoltatni...Most hat hónapos múlt és még mindig nem hajlandó semmit elfogadni a tápszeren kívül főztem én magam neki vettem boltban a csillagokat is elé raktam de tényleg mindent ahogy csak ránéz a kanálra és lát rajta valami szó szerint kirázza a hideg és látszik az undor az arcán.De próbáltam cumisüvegből, ébren ,álmában reggel,este. Kélek segítsetek
2014. júl. 9. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Probalkozz, mast nem tehetsz. De ne izgulj mert egy eves korig ez meg nem vesz egyatalan.
2014. júl. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bele sem szeretnék gondolni,hogy ezt a szenvedést egy éves koráig csináljuk... :/
2014. júl. 10. 09:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbálkoz édes almával, banánnal. Turmixolva nem reszelve, lehet az apró darabok nem tetszenek neki. Mutasd neki, hogy te eszed. Lassan érdeklődni fog utánna.
2014. júl. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!