Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Nem bírom elviselni tovább a...

Nem bírom elviselni tovább a gyerekemet! A család enm támogatja h segítséget kérjek mit tegyek?

Figyelt kérdés

néha úgy érzem öngyilkos leszek,vagy összepakolom a másik kettőt és lelépek...


igazi zsarnok szinte születésétől kezdve. a testvéreit terrorizálja,folyton azt lesi ki mit csinál,és csak magával törődik. önző és érzéketlen,e mellett agresszív. sztem van valami baja,férjem szerint nem baj ha ilyen, sokra viszi majd az életben.


most kb 1 órán keresztül tombolt. rajzolt egy autót. a huga -aki 4 éves-kivágta neki de véletlenül belevágott. erre ő szájon vágta a hugát majd elkezdett ordibálni h a hiányzó részt akarja! nem h megköszönte volna h segít neki a testvére. ha rászólok akkor megkapom h : halgass! büdös f..sz vagy! utállak! hagyj békén! nem szólok hozzád!

a legszebb h csak 6 éves!! mi lesz később kinyír minket?


nem tudom mit rontottam el de a másik két gyerekkel nincs ilyen gond.. :(


2014. jún. 26. 16:10
1 2 3 4 5 6
 1/55 A kérdező kommentje:
amikor ordít néha azt érzem h megfojtom csak hagyja már abba..:( tudom h ez szörnyű mert nagyon szeretem de egy jó szava sincs senkihez,semmit és senkit sem becsül,valami hiányzik belőle
2014. jún. 26. 16:11
 2/55 anonim ***** válasza:
94%
szerintem vidd el orvoshoz, vagy pszichológushoz . Nagyon sok dolog állhat ez mögött. Ők többet tudnak majd mondani erről.
2014. jún. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 A kérdező kommentje:
sztem nem bírja elviselni h testvérei vannak.. az egész cirkusz akkor kezdődött amikor a hugát vártam,de akkor még csak 1 éves volt.. nem tudom és nem értem..
2014. jún. 26. 16:18
 4/55 A kérdező kommentje:
minden nap sírok és ostorozom magam hn ilyen gondolataim vannak vele kapcsolatban de olyan hangon és arckifejezéssel tud hisztizni h elszáll az agyam
2014. jún. 26. 16:19
 5/55 anonim ***** válasza:
95%

Te (meg a gyereked)szenvedtek, nem a többi családtag. Fordulj szakemberhez. Ha pestiek vagytok, irány a nevelési tanácsadó, ha vidékiek, nem tudom hogy hívják az illetékes intézményt.

Most már csak ügyeleti munkarend működik, de legalább egy pszichológus minden nap van bent, már egyetlen beszélgetés könnyít kicsit a lelkeden, esetleg kiderülhet hogy érdemes további vizsgálatokra küldeni a gyermeket. Ha pedig olyan a helyzet, ősztől terápiát is kezdhettek. Ilyen extrém viselkedést nem produkál egy gyerek csak úgy, biztos, hogy segítségre van szüksége neki is is az egész családnak.

Pl. már a kérdésből is látszik, hogy nincs köztetek valami nagy egység a "hogy is kell viselkednie egy ekkora fiúnak" kérdésben...

2014. jún. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 A kérdező kommentje:

voltunk nevelési tanácsadónál iskolaérettséggel kapcsolatban. z jött kin h jaj de okos jaj de ügyes,kicsit szeret a középpontban lenni de minden oké.

elmondtam ezeket a dolgokat,mondták h szankciók,bünti egyebek. de már mindent kipróbáltunk szuperdada egyebek,és semmi. ha szankció van akkor szétveri a szobáját-pontosabban a testvére játékati. külön szobába nem tudom tenni őket jelenleg

2014. jún. 26. 16:22
 7/55 anonim ***** válasza:
95%

Egyáltalán nem biztos,hogy te rontotottad el.

És ha mégis ,ne ostorozd magad,senki nem tökéletes.

Pszichiáternél voltatok már ? Nevelési tanácsadó,pszichológus stb szerintem ide kevés. Lehetséges,hogy konkrétan szervi /agyi/ problémája van a gyereknek,pl pszichopata. Azért a testvérféltékenység szerintem itt már nem elég indok .


Orvost,komoly szakembert nem nevelési tanácsadót javaslok.

2014. jún. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
100%
nem baj ha a család nem támogatja a segítséget. valami miatt így érzed, ezért vagy te őrülsz meg először, vagy ő, ha büntetitek. a testvéreinek sem jó, hogy bántja őket, úgyhogy ne foglalkozz a férjed véleményével!!!
2014. jún. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
14%
valami oka van amiert ilyen.de soha ne mond hogy nem birod elviselni a gyereked es elhagyod.o erzi ha nem szereted es akkor mit varsz?o hogy alljon hozzad?ha nem kap szeretetet akkor nem is ad o sem.ne feledd el a gyermek olyan mint egy tukor.ha belenezel magadat latod.az en gyermekem is nagyon akaroatos makacs hisztis megis o az eletem.lehet a fiadnak szuksege lenne pszihologusra.de semmikeppen se hagyd el.az a legrosszabb amit egy anya tehet
2014. jún. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
74%
Utolsó: szerintem a kérdezőnek pont ilyen hozzászólásra nincs szüksége.
2014. jún. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!