Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 8 hósan már alig akar szopizni...

8 hósan már alig akar szopizni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A védőnő szerint tök rendben van így, hisz a súlya is szép, egészséges, sosem volt beteg, mosolygós, jókat eszik, jókat alszik. De én aggódom. Kétszer szopizik (szopizna) egy nap, reggel és este, de ezeket is "ellógja". Korábban ilyenkor két ciciből evett, most már csak egyből, és a tejem mennyisége is megcsappant már, erősen kétlem, hogy kétszer egy ciciből szopizva meg van a napi fél liter tej. Ilyenkor mit tegyek? Tényleg nem gond ez, ha amúgy jókat eszik, elég a joghurt, sajt és társai, ha picit azokból adok többet, vagy mi a teendő? Mennyire vegyem ezt komolyan?
2014. júl. 10. 09:40
 1/6 anonim válasza:
43%
Az egyém egy pecig sem szopott mégis megvan.
2014. júl. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez nagyon informatív volt, köszönöm.
2014. júl. 10. 10:07
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én babám 4 hónaposan hagyta abba a szopizást nem volt hajlandó az anyatejet még cumisüvegből sem megenni! Nekem azt mondták h nem baj, kezdjem el a hozzátáplálást, meg h ne erőltessem neki az anyatejet ha nem akkor nem.... azt mondták h van baba aki saját magát leválasztja szép lassan és nem az anyukának kell...

Sztem egyáltalán nem gond, főleg ha amúgy jókat eszik, joghurt és a többiből megkapja a tápanyagokat :D Sztem nem kell komolyan venni, persze addig amíg amúgy rendesen eszik, alszik! Tudja a baba h neki mi esik jól és mennyit kér!

2014. júl. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg szopik annyit, hogy a tej és a napközben adott tejtermékek fedezzék azt a fél litert. Ha elfogy a tejed, majd adsz tápszert vagy 1 éves kora után tejitalt, tejet. Ennyi, nem kell túlaggódni.
2014. júl. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A reggeli és esti szoptatás mikor van? Eszik elötte mást?
2014. júl. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A reggeli szopi fél7-7 között, előtte semmit nem eszik, ez a reggelije. A vacsora főzelék, az kb. fél7kor van, és az esti szopi már csak az altatás előtti megnyugváskor van 8körül.
2014. júl. 14. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!