Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Beteg vagyok, nagyon megcsappa...

Beteg vagyok, nagyon megcsappant a tejem. Jovo heten tolti a 4 honapot a babam, elkezdhetem mar most a hozzataplalast?

Figyelt kérdés

2014. szept. 25. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
miert nem fejed? mennyit tud szopizni most egy nap?
2014. szept. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
700-800g, de nem eleg neki, mert ket napja hajnalban is felkel enni.
2014. szept. 25. 21:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha meggyógyulsz visszaáll majd a tej mennyisége. Én is voltam beteg, antibiot szedtem, alig volt akkor tejem. Aztán újra volt. Ha a hozzátáplálás alatt a szilárd ételeket (gyümi, zöldség) érted, azt semmiképp ne kezdd el. Még nem tudja megemészteni, max a kóstoltatást javasolják 4 hós kortól, hogy ismerkedjen a baba az ízekkel.A Te esetedben a gyakoribb szoptatást (bár betegség alatt nem valószínű, hogy tudod növelni a mennyiséget), vagy a tápszeres kiegészítést javaslom, ha nagyon éhes. Kitartást, mihamarabbi gyógyulást Neked!
2014. szept. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem volt gond az antibiotikummal a szoptatas alatt? Lehet, hogy nekem is arra lenne szuksegem.
2014. szept. 25. 22:03
 5/7 anonim ***** válasza:
en lazas voltam az elso heten, 2 fele antibiotikumot nyomtak belem, a tem addigra jol lecsokkent de nem.biztos hogy a gyogyszerektol mert szoptatasi nehezsegeim.is voltak, technikailag. viszont fejessel par nap alatt visszahoztam a tejcit. szerintem most meg ne eroltesd a hozzataplalast, hanem fejesselbsegitsd kicsit a dolgot, neki meg adj esetleg kis vizet vsgy teat ejjel ami elteliti a pocakjat.
2014. szept. 26. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ja es ha antobiot kapsz, akkor azt kapsz, be kell szedni, mindkettotok erdeke.
2014. szept. 26. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mihamarabb menj orvoshoz, az antibiotikum a babánál nem okoz gondot. Amellett lehet szoptatni és gyorsabban meggyógyulsz.
2014. szept. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!