Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Tejtermék bevezetése. Milyen...

Tejtermék bevezetése. Milyen joghurtot ajánlotok a babajoghurt után/helyett?

Figyelt kérdés
8 hónapos elmúlt a babám. Doktornő javaslatára elkezdenénk a joghurt kóstolását. Elfelejtettem megkérdezni, hogy milyennel kezdjem. Ti hogy, csináltátok, melyikkel kezdtétek?

2014. jún. 2. 07:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%

Sima natúr joghurtot vettem, a Pennys Sissyt veszem mai napig, ez a legolcsóbb és finom is.

Gyerekeknek gyártott "babajoghurtot" ne vegyél, ki tudja mi van benne (pl. cukor és hasonlók), ráadásul az otthoni sokkal finomabb, ha teszel bele gyümölcsöt.

2014. jún. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 ivilicious ***** válasza:
47%

Bármit,ami nem danone vagy nestlé!

Az én kedvencem a sparos bio joghurt, 200ft, vagy a cserpes joghurtok - 5 hónapos unokaöcsémnek nagyon ízlett a ribizlis :)..meg a német cuccok,pl a Müller..esetleg jogobella..de ha azt nézed,hogy minél olcsóbb legyen, inkább ne vegyél -persze vannak jók is, meg,ha natúr joghurt ,az okés - de sok csak zselatin, meg különféle undorító ínyencségek.

2014. jún. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én vettem neki Nestlé, vagy Humana bébidesszertet, 4-es csomagolásban van, teljes tej van benne. Ezek után adtam neki Jogobellát, mert abban van a legkevesebb hülyeség.
2014. jún. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Egy kis cukortól még nem fog leesni a keze vagy a lába. Én nem tudom mi ez a cukormizéria, hogy semmi cukor. Egy pici szerintem lehet.
2014. jún. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 ivilicious ***** válasza:

Ja, nem a cukorral van itt a legnagyobb baj :) inkább az,mint mesterséges édesítők. vannak sokkal rosszabb dolgok is a cukornál...pl a kárminsav?:) de ez csak egy példa.

mondjuk a sparosban nádcukor van.

2014. jún. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én is vettem Humana 4-es kiszerelésűt. Ma a tízórai gyümölcs után akart adni belőle - kóstolgatva, de nagyon nem ízlett neki... :) Aztán belekevertem a gyümölcsbe, és úgy szívesen megette. Szokjuk majd szépen. Remélem! Ezekkel a babajoghurtokkal az a bajom, hogy furcsállom, hogy felbontásig nem igényelnek hűtést... Szerintem ez nem egészen normális. Majd át szeretnék térni a "normál" joghurtokra, azért kérdeztem, mely típusokat ajánljátok. A natúr joghurt azért nehéz ügy, mert 8 hónapos gyereknek semmilyen friss gyümölcs nincs még ilyenkor. Szóval vagy ízesítettet próbálok majd, vagy natúrba keverem a bébiételes gyümölcspüréket. A zöldségesnél kapható ragyogó almákba és kényszer érett banánokba egyáltalán nem bízom, nem is adtam még soha ilyesmit neki. A minimális cukorral nekem sincs semmi bajom. Én magam is szeretem az édeskés ízeket.
2014. jún. 2. 12:01
 7/12 ivilicious ***** válasza:
37%

Hát, mondom, én a cserpes joghurtot etettem az 5 hónapos unokaöcsémmel, ami natúr joghurt, gyümölccsel (piros ribizlivel épp), még mindig él,semmi baja, imádta, és ez tlejesen természetes összetételű cucc.

[link]

2014. jún. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Kedves Hármas!

Te milyen idős korában adtál a babádnak Jogobellát? És abból csak ízesített van, ugye? Milyen ízeket ettetek? Köszi!

2014. jún. 2. 13:08
 9/12 anonim ***** válasza:

5 hónaposnak még nem kéne joghurtot ennie.


Kérdező, ha van kedved egy nagyon minimálisat pepecselni, akkor ajánlom hogy vegyél egy joghurtkészítőt. Nem drága és tudod mi van benne :)

2014. jún. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. 9 hónapos kora után, majdnem 10 volt. Málnásat, epreset, mert abban nem túl nagyok a gyümölcsdarabok. De van még erdei gyümölcsös is, csak még azt nem adtam neki, abban sincsenek túl nagy darabok.
2014. jún. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!