Honnan tudhatom hogy örökbe fogadott gyerek vagyok?

Figyelt kérdés
Egy jellemző sincs rajtam ami a szüeimen van.... kezdek aggodni, szeretném valahogy megtudni.... A szüleim váltig állítják hogy ők a szüleim...

2014. máj. 5. 22:03
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Valami mód nincs rá a dns teszten kívül? Anyakönyvi kivonat vagy valami jel, nyom ami alapján ki tudom deríteni...
2014. máj. 5. 22:06
 2/19 anonim ***** válasza:
2%
Anyakönyvi kivonat jó ott a valós szülő neve van beleírva!!miért kételkedsz?
2014. máj. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
5%
Kérd meg őket hogy mutassanak babakori képeket.
2014. máj. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
9%

Ha van olyan fotótok, ahol anyukád, apukád kezében van újszülöttként, akkor valószínű, hogy nem vagy örökbefogadott. De az anyakönyvi kivonat is jó ötlet.

Egyébként a kamaszok sokszor hiszik azt, hogy Ő, vagy a szülei más bolygóról származnak. :) Ez életkori sajátosság, na aggódj, majd elmúlik idővel.

2014. máj. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
77%

"Anyakönyvi kivonat jó ott a valós szülő neve van beleírva!!miért kételkedsz?"


Huh, te tényleg ilyen buta vagy? Orokbefogadas kor a gyermek uj anyakonyvi kibonatot kap, ahol az örökbefogadó szulok vannak "valós" szulokent feltüntetve....

2014. máj. 6. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Korábban említettem egyetlen egy jellemző sincsen rajtam ami a szüleimtől örököltem volna.... De még tulajdonságom sem... ezért kételkedek....


Akkor tehát nincsen semmiféle biztos dolog ami alapján kitudnám deríteni?

2014. máj. 6. 09:03
 7/19 A kérdező kommentje:

"Kérd meg őket hogy mutassanak babakori képeket."


Tudnának mutatni, de mi van ha kisgyerekkoromtól fogva (2-3 évesen)ők neveltek....

újszülött képem meg nincsen... ez megint aggodalomra add okot...

2014. máj. 6. 09:05
 8/19 anonim ***** válasza:
91%
Nézd Kérdező, hidd el, hogy nem ez számít. Azok az igazi szüleid, akik felneveltek, akik szerettek, akik mindent megadtak neked. És tökmindegy, hogy vér szerintiek-e vagy sem, ők a szüleid.
2014. máj. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
89%
szia! ez tényleg kamaszkori sajátosság, hogy azt hiszi az ember, hogy őt örökbe fogadták... hány éves vagy? 18 évesen a gyámügyön tudsz érdeklődni amúgy... anyakönyvi kivonat tényleg butaság, mert örökbefogadásnál mint előttem írták újat kap a gyerek az örökbe fogadók adataival :) nagyszülő? nagynéni? nagybácsi? akiket megkérdezhetnél? csecsemőkori képed 1 db sincs? mert ez azért furcsa... jah és az egyik előttem szólónak írnám: mi most fogadunk örökbe ... nyílt örökbe fogadás volt... ott voltam a születésénél és az én kezembe adták oda a babát... van fényképem a fiamról ahogy lemérik, ahogy elrendezik a szülés után... tehát még ez sem kizáró tényező ha van ilyen fénykép :)
2014. máj. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
27%
Mi a szarért lettem lepontozva?????!!!!!!!
2014. máj. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!