Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Szoktatok adni babátoknak...

Szoktatok adni babátoknak üveges bébiételt?

Figyelt kérdés
Kisfiam elmúlt 6 hónapos,már lassan szeretnék neki főtt húst adni,de nem tudnám itthon mivel pürésíteni,mert se bormixerünk,se turmixgépünk nincs.A gyömölcsöket le tudom rszelni,a őtt zöldségeket meg villával összetöröm.Ezért lennék kíváncsi,hogy az üveges húsos menük mennyire váltak be nálatok?
2014. okt. 15. 14:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam nagyon szerette.a kedvence a hipp nyúlhúsos volt! de csak abban az esetben kapott mikor valahová utaztunk, vagy épp nem volt időm. de bármelyiket megette.
2014. okt. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem veszel akkor?? Szerintem nincs baj az üveges kajákkal.
2014. okt. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Jó pár alkalommal vettem a lányomnak de soha egy falatnál többet nem evett belőlük. Vannak babák, akik nem szeretik, sajna ezt te is csak úgy tudod meg, ha megveszed és megkóstoltatod a kisfiaddal.
2014. okt. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mi akkor adunk a fiunknak, ha elmegyünk valahova. Van, amit szeret, van amit nem. De azt jobb ha tudod, hogy a húsos bébiételekben alig van hús, 8% körüli legtöbben, tehát inkább csak megmutatják neki. Ráadásul nekünk azt mondták, hogy hét hónapos kortól már minden nap adjunk neki hisztis, ami így azt jelentette volna, hogy minden nap vegyünk egy üveges bébiételt, amit én nem szerettem volna.
2014. okt. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem sűrűn kap, csak vésztartaléknak van itthon, nem is igazán szereti a lányom, én ízletesebben készítem az ételeket, fűszerekkel, vegyes zöldségekkel. Amúgy jobban jársz anyagilag is ha veszel egy botmixert, hamar visszajön az ára, mi nagyon kihasználjuk.
2014. okt. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Nem hisztis, hanem húst is.
2014. okt. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Mind a két lányom ezen nőtt fel (Kecskeméti) és 1 éves korukban váltottak a normális ételre, amit én főztem magunknak. Elsőnek megkostólták, majd onnantól az én főztömet ették.


Ha szeretnéd üvegessel etetni, akkor hajrá. Ehhez aztán senkinek semmi köze. :)



Én spec. nem tudok úgy ízesíteni ételt, hogy egy csecsemő megehesse. Imádom a fűszereket, az ízeket. Én ezért maradtam a bébiételnél és nálunk nem okozott problémát.

2014. okt. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%
Sosem adtam neki üvegeset és nem is akarok. Amit én főzök azt tudom milyen alapanyagból van. Egy botmixer alig pár ezer forint. Ha kiszámolod, akkor rájössz, hogy jobban megéri egy mixert venni, mint az üveges kajára költeni.
2014. okt. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 edit1979 ***** válasza:

Szia!

Én egy éves koráig hét közben üveges kaját adtam neki (kedvence a pulyka volt zöldséges rizzsel vagy valami ilyesmi), hétvégén meg igyekeztem olyat főzni, hogy abból ő is ehessen. Nekem is azzal volt bajom, hogy képtelen vagyok ízesítés nélkül főzni, illetve minimál adagot. Rajtam így sokat segítettek az üveges kaják, ráadásul egész változatos étrendet tudtam kialakítani.

2014. okt. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen, szokott kapni. Akkor tudod, hogy miből van, ha magad termesztetted otthon a hozzávalókat. Egyébként lutri. A bébiételek pedig szigorúan ellenőrzöttek (szakmabeli vagyok, tudom). Ettől függetlenül az esetek több, mint felében én is főztem neki, mert szeretek főzni, és újakat kitalálni. A húst szét tudod főzni, később már jó lesz úgy is. ADdig meg tökéletesek a bébiételek is. :)
2014. okt. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!