Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Adott valaki egy évesnek...

Adott valaki egy évesnek gyümölcsös Danone joghurtot? Hónapok óta hozzataplalunk, tejtermékek nem voltak eddig?

Figyelt kérdés
2014. nov. 3. 09:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én adtam!mivel mi azt ettünk,kért és nagyon szerette. Csináltam azt is hogy natur joghurtot vettem és abba tettem bele a saját lekvárt. Nagyon szerette.
2014. nov. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 1evesen szinte mar mindent evett! Azokat is amiket mi. Gomba, mez es hasonloakat nem evett csak. Mindenfele tejtermeket kapott mar, joghurtot is stb.
2014. nov. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is egy éves. Úgy van, ahogy az utolsó írta. Gombát, mézet nem evett, mogyorót sem, de amúgy velünk eszik mindent. Joghurtot, túrót, sajtot már nem is tudom 3-4 hónapja tuti eszik. :)
2014. nov. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
44%
A gyümölcsös joghurtokkal az a baj, hogy a gyümölcsöt beszállítók kénezik a gyümölcsöt.Ennek az az oka, hogy a gyümölcs felhasználásig ne rothadjon meg. A kén a kicsikre rendkívül veszélyes! A tejipari cégek az összetevők felsorolásakor nem említik a kéntartalmat, mert nem ők tették bele!Ezért érdemes és ajánlott natúr joghurtot vásárolni és abba keverni a gyümölcsöt vagy lekvárt.Tessék elhinni és komolyan venni!!!
2014. nov. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!