Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 7,5 hónaposnak adhatok már a...

7,5 hónaposnak adhatok már a saját részünkre készített tejfölös krumplilevesből?

Figyelt kérdés
A bébiételeket már nem igazán eszi, szívesebben eszi amit mi, de a tejfölös, sajtos dolgokat még nem vezettem be. 8 hótól lehet elvileg ezeket. Számít az a 10 nap míg betölti, vagy elkezdhetem fokozatosan bevezetni? Péksütiket, kenyeret, tésztákat már eszi, 6 foga van szépen rág.
2014. nov. 5. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
Adhatsz.
2014. nov. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha már kóstolta volna,akkor igen. Így nem igazán...
2014. nov. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha már ennyi mindent adtál... én ilyenkor még a főzelékeknél tartottam.
2014. nov. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Tápszeres baba, 4 hónaposan kezdtük a hozzátáplálást. Szépen haladtunk, semmi nem okozott eddig gondot azért kapott ennyi mindent, mert minden étkezésnél ott van velünk az asztalnál és szó szerint kinézi a szánkból az ételt. :) Szerintem nem siettem el eddig semmit. :)
2014. nov. 5. 13:52
 5/6 anonim ***** válasza:

Hat foga van? Aztaa... :-)

Nekem múlt héten múlt 7 hós a fiam, és 2 foga van alul.

3,5 hósan kezdtem a hozzátáplálást, és eszik mindent. Szerintetek adhatok már neki joghurtot gyümölccsel, és sajtot a főzelékébe?

Nekünk is kinézi a kaját a szánkból. :D

2014. nov. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. "Mindent": úgy értem a korának megfelelő ételeket.
2014. nov. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!