Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Tejpéptől, Jó éjt papitól...

Tejpéptől, Jó éjt papitól lehet piros a baba szája körül?

Figyelt kérdés
Pár napja adtam először tejpépet 6 és fél hónapos babámnak, és kipirosodott a szája körül. Másnap jó éj papit kapott, attól is kipirosodott, bár kevésbé. Mitől lehet?
2014. dec. 8. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem korai ilyet adni a babának, akármit is írnak rá. Simán lehet hogy a bőre érzékeny rá. Nézd át az összetevőket, hogy mi lehet benne az allergén, és azt 1 éves koráig ne próbáld újra adni neki, szerintem.
2014. dec. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Olyanra go dolsz mint a milumil vaníliàs tejpèp amiben semmi allergèn nincs? Mi 3hónapos, korrigàltan
2014. dec. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Elküldtem vèletlen bocsi...

Szòval korrigàltan 1 hónapos kora óta eszi nincs semmi baja, az orvos szerint ettøl nem islehet nem is kellett bevezetni...

2014. dec. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Milupa vaníliás tejpépet kap, elvileg 4 hónapos kortól lehet adni. De valószínű, hogy csak a bőre nem bírja, mert rögtön miután megeszi kijön a pirosság, de el is tűnik egy két órán belül. Nem tudom, mitől lehet:(
2014. dec. 8. 17:09
 5/8 A kérdező kommentje:
hogy érted, hogy "ettől nem is lehet, nem kellett bevezetni"?
2014. dec. 8. 17:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Unokahúgom tejérzékeny és úgy derült ki, hogy mikor tejes dolgot ivott vagy evett, akkor a szája körül kipirosodott. Lehet, hogy tejérzékeny.
2014. dec. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a gasztroenterologusunk hogy ebben a pèpben nincs semmi ami allergèn...

Ez nem igazi tejpèp nincs benne tej, nincs benne glutèn stb.

Bevezetès nèlkül, vagyis nem kell zt csinàlni mint a többi kajàval, vagyis 1 nap 1 kanàl stb rögtön annyif ehet belőle amennyi jöl esik.

2014. dec. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jaj persze világos.:) Köszi!:) Most is adtam neki, és most nem lett piros egyáltalán.. Nem tudom mi ez. Köszi a válaszokat!
2014. dec. 8. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!