Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Glutén bevezetéséhez elsőre...

Glutén bevezetéséhez elsőre babakekszet vagy inkább zabpelyhet adtatok babátoknak?

Figyelt kérdés
2014. dec. 19. 10:32
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Én babakekszet adtam.
2014. dec. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Én háztartási kekszet adtam, megnéztem melyik fajtában nincs tojás.
2014. dec. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
28%
Babapiskótát adtam.
2014. dec. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Tudom meg leszek kövezve, de én nem adtam babakekszet. Egyetlen egy babakekszet nem találtam, amiben ne lenne cukor. Úgyhogy inkább vettem natúr gabonaporokat és azzal kezdtem a glutén bevezetését. Bőven fog még cukrot kapni az életében, semmi szükség rá, hogy már ilyen pici korban is cukrot kapnia, pláne amíg még nem lehet neki rendesen fogat mosni.
2014. dec. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Tehát nem zabpelyhet, ahogy kérdezed, hanem konkrét zabpor, de van még sokféle, kukoriza, rizs (ez ugye gluténmentes) stb, szóval lehet variálni vele, ezzel sűrítettem a főzelékét.
2014. dec. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
27%

7 gabonás pépet adtam neki.

Én sem kívántam a 6 hós babámnak azt a mennyiségű adalékot és cukrot, amit a babakekszekben találtam :(

2014. dec. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha jól látom mindenki 100%-t kapott aki cukros babakekszet adott a gyerekének, aki pedig nem kívánt cukrot adni neki, az le lett pontozva.

Akkor egyértelmű a válasz, adj neki babakekszet!

2014. dec. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én senkit nem pontoztam le, azt pedig nem értem, hogy az egyébként teljesen normális és a kérdésre adott válaszokat miért kell lehúzni...
2014. dec. 22. 15:49
 9/9 anonim ***** válasza:
7-es nem csak te lettél lepontozva, hanem mindenki. Nem értem ezt miért kell így a szívedre venni.
2014. dec. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!