Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Szeretném elkezdeni a kisfiam...

Szeretném elkezdeni a kisfiam hozzátáplálását, de ugye tél van, honnan szerzitek be a zöldségeket, gyümölcsöket?

Figyelt kérdés
Az érdekelne hogy tescoban veszitek, vagy kisboltban...stb, de ki tudja mivel volt táplálva az a zöldség. nem vagyok bio anyuka, csak érdekelne hogy ki mennyire figyel ezekre a dolgokra. illetve 3hét múlva őszibarack van a táblázatomba, az ugye nincs még, akkor mi legyen? almából melyik fajtát veszitek?
2015. jan. 12. 11:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%
Hány hónapos?
2015. jan. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Amit frissen lehet kapni, azt zöldségesnél, ami nyilvánvalóan tartósított, vagy a világ végéről jön, azt babaételben veszem neki üvegből. Nem eszünk tél közepén olyasmit, ami nyári gyümölcs, zöldség. Ilyenkor kevesebb van, ezért üvegeset kap, amit akkor tettek el, amikor idénye volt. Nyáron meg a frisset eszi.
2015. jan. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

5 hónapos. a védőnővel is beszéltem, kaptam táblázatot is. csak tanácstalan vagyok hogy mit honnan szerezzek be.

gondolom a répa, krumpli, alma azt vehetem frissen, vagy van még sütőtök, szerintem azt is veszek és fagyasztok le. akkor őszibarackot inkább üvegeset vegyek?

2015. jan. 12. 11:46
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Alma, repa, sutotok, krumpli siman a zoldsegestol. Szilvat meg oszibarackot meg uveges babakajabol kap, mert biztos az is egeszsevesebb mint ezek a felfujt, kamionba erlelt darabok. :-)
2015. jan. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszi utolsó :)
2015. jan. 12. 11:49
 6/13 anonim ***** válasza:
43%
Mi is 5 hónaposan csak bébikajába tápláltuk hozzá a gyümölcsöt...
2015. jan. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
utolsó, és a üvegessel hogy csináltad? gondolom ugyan úgy első nap pár kanál, másnap több...stb, de egy üvegből hányszor adtál neki? mert azért 5kanállal adsz neki és másnap újat bontasz vagy hogy csináltad?
2015. jan. 12. 11:54
 8/13 anonim ***** válasza:
71%
Egy napig eláll a hűtőben. De kétszerre sem fogja megenni az egész üveggel. Így jöhet apa-anya besegíteni :) Finomak amúgy :)
2015. jan. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én mindent üveges bébiétellel vezettem be először. 4 hótól 7 hónapig. Még a joghurtot is abban kapta legelőször és utána tértünk át a főztömre/gyümölcsökre/zöldségekre.


Almából azokat keresem, amik nem annyira savanyúak, nem savasak, mert bukott tőle sokáig.


Egyébként barackkal és sütőtökkel kezdtünka széklet miatt, az alma, krumpli hasfogó.

2015. jan. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

hát az én fiam is kicsit székrekedéses.

kedves utolsó melyik almát találtátok annyira nem savanyúnak? melyiket adtatok neki?

2015. jan. 12. 12:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!