Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Szeretném elkezdeni a kisfiam...

Szeretném elkezdeni a kisfiam hozzátáplálását, de ugye tél van, honnan szerzitek be a zöldségeket, gyümölcsöket?

Figyelt kérdés
Az érdekelne hogy tescoban veszitek, vagy kisboltban...stb, de ki tudja mivel volt táplálva az a zöldség. nem vagyok bio anyuka, csak érdekelne hogy ki mennyire figyel ezekre a dolgokra. illetve 3hét múlva őszibarack van a táblázatomba, az ugye nincs még, akkor mi legyen? almából melyik fajtát veszitek?
2015. jan. 12. 11:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

érett golden alma, ami már sárga, vagy a jonagold azt (hiszem az a neve), ami ilyen piros, nem olyan tömött húsú alma.


Ha megsütöd sütőben, vagy megfőzöd vízben, a többi savassága is megtörik, de akkor a vitamin egy része is elmegy. Cserébe a főzőlevét a fiam szereti inni.

2015. jan. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
utolsó, nagyon köszi
2015. jan. 12. 13:17
 13/13 anonim ***** válasza:
Almát eleinte hippeset vettem, van pici üvegben, direkt a kóstoltatás miatt. Később meg a lidlebe kezdtem el venni a bio almát. Finom édes, és nem is olyan drága. Nekem fontos volt, hogy permetszer mentes legyen minden amit a kicsi eszik. Most 15 hónapos, de még csak bio kajákat kapott. Egyre több helyen beszerezhetőek a bio alapanyagok.
2015. jan. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!