Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Nagy baj ha a fél évesem...

Nagy baj ha a fél évesem minden nap megiszik 1-2 dl cukros teát?

Figyelt kérdés

Szopizik, eddig egy etkezest.valtottunk ki, de szinte minden fogja a hasát, kb 800 ml korul szopizik, így szüksége is van a napi 1-2 dlre, gondolom azert is szorul a kaki neki. na de nem hajlando sem ures teat, sem vizet inni, gyumolcsbol meg ugye még csak almát ihat, de az szintén székletfogó.

ma próbaképp kapott cukros kamilla teát (100 mlhez egy mokkas kanalnyi cukrot) be is nyelte mind es utana nagyon jo izut aludt pedig hetek ota szivunk az alvassal...jót tettem neki, baj lenne ha ezt kapna minden nap? vajon mikor fogja elfogadni a vizet? ti, akiknek szinten nem issza a sima vizet, mit.adtok neki?


2015. jan. 18. 14:48
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
deli gyumit nem lehet még adni.
2015. jan. 18. 16:01
 22/23 anonim ***** válasza:
Nekünk is javasolta a gyerekdoki meg a védőnő a narancs vagy mandarinlevet szorulásra. Mi keksszel és gyümölccsel adtuk a frissen facsart levet 5,5 hónapos korától, ha baj volt a kakival. Azt mondták, hogy próbáljuk ki, ha nem mutat allergiás tüneteket, akkor adjuk neki, de ne napi szinten. Amúgy valóban 1 éves kortól javasolták ezeket a gyümölcsöket, de azt mondták, hogy ezt szokták javasolni, ha szorulas van egy babánál. Nekünk nagyon bevált, és nem volt gondja vele.
2015. jan. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 piroska és a farkas ***** válasza:
Az én kislányomnak 1,5 honaposan volt egy 9 napos székrekedése, a narancslé oldotta meg. nem úgy gondoltam, h igyon meg napi 2 decit :) egyébként egy féléves már szerintem kaphat narancslét, akár ugy is, ha a frissen facsart narancslével ízesíted neki a vizet, hátha ugy meginná, mondjuk fél deci narancs, 1 deci víz, hátha.
2015. jan. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!