Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Már 9 hós és még mindig...

Már 9 hós és még mindig alkalmaznom kell, hogy új ételeket (a főztömet) egy-két kanállal vezessem be. Főzzek két naponta?

Figyelt kérdés

egyedül vagyok vele én szinte nem is eszek, csak miatta főzök egyáltalán. múltkor csináltam húslevest, párolás, főzés, aprítás, passzírozás, minden játszott bébiételes üvegekbe tettem, egy kanállal evett belőle, persze 3 nap múlva már nem merem odaadni. magyarán a kukába főzök.


hogy csináljam? fagyasztgassak kanálnyi adagokat, ezért főzzek egy egész húslevest?


2015. febr. 3. 23:34
 1/2 A kérdező kommentje:
szóval kóstolgatás címen fogadja csak el, mert nem eszi, az övegeseket sem mindet, most a gyümölcsökre mond minig nem-et.
2015. febr. 3. 23:35
 2/2 anonim ***** válasza:

nem értem... kóstoltatni nem kell ételeket se 9 hónaposan se 4 hónaposan. magát az ízeket kell. de ha már kóstoltattad vele a répát, krumplit, csirke húst, stb. akkor nyugodtan adhatsz neki egész adagot a húslevesből is. viszont ha mondjuk fehérrépát még nem vezetted be, akkor az adagjába tegyél 2 kanállal belőle.

ha meg nem fogad el egy kanállal többet akkor próbálj olyat főzni amit szeret mert tényleg tök felesleges 2l húslevessel vacakolni azért, hogy egy kanállal fogadjon el...

egyébként nyugodtan csináld azt, hogy a maradékot megeszed te. ha 2 falat almát eszik akkor edd meg te a többit... :)

2015. febr. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!