Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Reggeli és vacsora kiváltása...

Reggeli és vacsora kiváltása mikor?

Figyelt kérdés
9 hónapos lesz a babám. Ha a tízórai, ebéd és uzsonna már kiváltva, mikor jön a reggeli és a vacsora? Ti mit adtok babátoknak reggelire és vscsorára?
2015. febr. 22. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Bocs az offért, ez engem is nagyon érdekel. :)
2015. febr. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor még meg kell legyen az 500 ml tejalapú étkezés, szeritnem még ráérsz kiváltani. Én már nem emlékszem hogy volt, de 9 hónaposan még simán reggelire tápszert kapott, tízóraira meg tejpépet, az ebéd már tuti rendes kaja volt meg a vacsi is.
2015. febr. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én másfél éves koráig nem tervezem kiváltani, igaz már közel járunk 15 hós, de reggel este még tápszer van, igényli, habár reggel egy óra múlva még kér reggelit, de többnyire csak némi sajtot, joghurtot, vagy egyéb apróságot, szerintem jó is ez még így, du többnyire későn uzsonnázik, 5 körül, és 6-7 felé alvás előtt még jöhet a tápszer azzal alszik el
2015. febr. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

reggelit és a vacsit nem váltjuk ki hanem pótoljuk csak! akkor mikor már nem elég neki a tej...

enyém 10 hónaposan újra ébredt éjjel, akkor vezettük be a vacsit, fürdés előtt szilárdat, majd lefekvéskor ugyanúgy kapott cicit/tápszert.

aztán 1 éves volt amikor a tejital után leült hozzám és csipegetett a reggelimből. akkor cseréltünk, nem felkelésnél kapta az üveget hanem az asztalnál, hogy tudjon enni is.

nagyfiam 5 éves múlt, még mindig így van, lefekvés előtt iszik 1 bögre tejet, reggel meg kakaóval kezdi :) kell a kálcium :)

2015. febr. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kb 10 hónapos korától már adtunk reggelire, vacsorára rendes ételt is a tápszer mellé, de ekkor ez még csak egy-egy falat volt. Most lesz másfél éves, már rendesen reggelizik, de iszik mellé 2 dl tejet, vacsorázni vacsorázik velünk, aztán fürdés, kis játék és megy aludni, ekkor még iszik 2,5-3 dl tejitalt. Ez szerintem még egy jó darabig meg is marad így.
2015. febr. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk kb másfél éves korában volt az, hogy már odaült velünk reggelizni , vacsorázni evett pár falatot, de a fő a tejital volt. 2 éves korára (pontosan nem tudom már mikor) teljesen átállt a rendes reggelire, vacsira.
2015. febr. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!