Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Létezik olyan etetőszék ami 4...

Létezik olyan etetőszék ami 4 hónapos vagy újszülött kortól használható és úgy állítható a magassásága, h a bárasztalhoz is odatudom tenni? (bocsi ha rossz kategóriába írtam . )

Figyelt kérdés
2015. febr. 23. 10:01
 1/5 anonim ***** válasza:
12%
Újszülött kortól? Hogy a pi...be, amikor etetőszéket csak azután lehet használni, hogy a gyerek már magától ül!
2015. febr. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

A mi etetőszékünk majdnem vízszintesig dönthető, 4 hónapos kora óta abban van a kislányom, amíg mi is a konyhában vagyunk! És meglepő, de nagyon olcsó volt. Mindene állítható, csak ajánlani tudom! Ilyen:

[link]

2015. febr. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ugy kedves első hogy annyira dönthető,h majdnem vízszintbe kerül!!így akár egy újszülött is használhatná!de nem azért akarom mert fekve akarom eteni,hanem mert sok etetőszék tàjékoztatójan ez àll,h újszülött kortól és egy ilyen székbe tudod eteni a még ülni nemtudó pl.4hónapos 5 hónapos babát!!de ha érdemben nem tudsz válaszolni és nyílván nemtudsz kérlek kímélj meg!:))
2015. febr. 23. 10:53
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen ilyen van nekünk is amit a 2.linkelt.

jó nagyon.imàdom.olx-n vettem szinte új volt 10.000-ért.

2015. febr. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!megnéztem tetszik nekem is ugy latom jol hátra lehet dönteni,de nem is értem miért azt írták pda,h 6 hónapos kortól..
2015. febr. 25. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!