Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ki milyen táblázat szerint...

Ki milyen táblázat szerint csinálja a hozzátáplálást?

Figyelt kérdés

Annyiféle van.. csak egy példa: a banánt valamelyik szerint 7 hónaposan, valamelyik szerint 12 hónaposan lehet adni...

Szerintetek melyik táblázat a tuti? :)


2015. febr. 25. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:
amit a védőnő adott, azt követem.. déli gyümölcsöt eleve nem adok, bár a táblázat szerint lehetne már
2015. febr. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem nem adott a védőnő :)... Az interneten meg kicsit nehéz eligazodni, most hasra ütéses alapon válasszam ki az egyiket?
2015. febr. 25. 16:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is a védőnő szerint. banánt 4 hótól adtam, alma után, almával keverve - először üvegesben.
2015. febr. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz mihez tartani, akkor tarts az üveges bébikajákhoz. Az aprómagvas gyümölcsöket kivéve, de ha azt tudod magtalanul pürésíteni, passzírozni, akkor 8-9 hónap után az is mehet. Én mindent így csináltam és sosem volt gond egyik étellel sem. Az üvegeset követtem, meg a védőnő szólt, mikor jöhet a hús (6hó) mikor jöjjön a joghurt, sajt, túró, kefír (7hó) tojássárgája (7hó) puffasztóbb zöldségek (8hó+).
2015. febr. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Érdekes az üveges is mert 4 hósban már benne van az ananász és a lazac is. Na ilyenkor mi van. De pl 4 hósnak már van bolonyai is. Kérj inkább táblázatott a dokitól és is kaptam meg a védőnőtől is. ha meg valami nem okés rákérdezek az a biztosabb.Én nem követem az üvegeseket.A.
2015. febr. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Valaki nem tudná nekem feltölteni a védőnő által adottat? Gondolom a védőnők egységeset adnak... bár a miénk azt mondta, hogy nekik nincs külön táblázatuk és nem tud adni, úgyhogy nem tudom.


Az üvegeseket annyira nem akarom követni, mivel elsősorban nem üveges bébiételt szeretnék adni, hanem főzni, azt csak alkalmanként.

2015. febr. 25. 17:12
 7/8 Vilcsianyuja ***** válasza:
Nincs egységes recept, neked kell eldöntened, mikor mit vezetsz be. Igazából mindenki és senki fogja neked megmondani a tutit. Ezek a táblázatok csak iránymutatások. Egységes álláspontot soha nem fogsz találni.
2015. febr. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

a védőnőké sem egyfomra. az én védőnőm kb 7 hósan ajánlja a tojássárgáját túrót sajtot bevezetni, ezeket mindenhol 8-9hótól fölfele vannak.


[link]


[link]


én ezt kettőt követem. a déli gyümölcsöket csak 1év után adom. azokkal nem foglalkozok.

2015. febr. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!