Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Tejpép helyett mit kapjon...

Tejpép helyett mit kapjon vacsorára?

Figyelt kérdés

8 hós a lányom, eddig Sinlacot vacsorazott 2 oraval furdes elott, utana még szopizik meg itatom a kettő között. Pár napja nem tejpépet kapott, és feltűnt, hogy elmaradt az éjjeli egy ébredése, ezért tegnap se adtam, és megint ataludta az ejszakat. tehat tetelezzuk fel h a sinlac vacsira nem jo neki, szomjas tole.


De akkor mi legyen a vacsi? foga nincs még, tejtermeket most kezdjuk, ha jol reagal ra, kaphatna tehat joghurtot vacsira vagy turot. vagy kaphat.zoldseget husival vagy gyumolcsot zabbal/rizzsel/kekszel. Szerintetek elettanilag melyik a legjobb estere? mert ugye felnotteknek se javasoljak pl a gyumolcsot 3 utan, a babakkal mi a helyzet vajon?


2015. márc. 15. 06:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Vegyèl másik fajta pépet fiam nagyon szereti a hipp jóéjszakás pépjeit.ki kell próbálni mást is.Azóta az én fiam sem kell ..
2015. márc. 15. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ezt az orvos irta mert nem gyarapodott elegge, de mivel most havi 600 korul hizik, ami még sok is, nem vennek neki tobb tejpepet, foleg h mind cukros meg meges csak az a legjobb ha magam fozok. de mi a legjobb tejpep helyett?
2015. márc. 15. 06:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Főzelék.
2015. márc. 15. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Érrem..amügy a hipp ben cukrozott azért i veszem azt. Főzelék tényleg jó.
2015. márc. 15. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amúgy nem cukrozott
2015. márc. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
most nem emlekszem melyiket neztem de a tobbsegeben volt. a hippet nem tudom. de maradok akkor a fozeleknel.
2015. márc. 15. 07:34
 7/7 anonim ***** válasza:

valami krumpli vagy rízs hússal meg tehetsz bele még más zöldséget is pl répát, sütőtököt, tehát ne tejpép és ne tápszer legyen, ezek laktatóbbak. Pépesítsd jól össze.

Joghurt sem hiszem hogy tartalmas annyira. Nekünk ez a főzelékes cucc vált be akkoriban. Gyümölcsöt már nem adnék vacsira.

2015. márc. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!