Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejfehérje-allergiás babák...

Tejfehérje-allergiás babák anyukái! 7 hós kislánynak anyatej mellé miket adnátok vacsorára tejpép helyett?

Figyelt kérdés
2010. szept. 27. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Én 7 hónaposan már főzeléket is adtam a babómnak vacsira.Nekem akkor már tejem nem volt, így a főzi után kapott még tápszert.

Mivel a tejmentes tápszer neki nem volt laktató, így tudta csak átaludni az éjszakát.

2010. szept. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A fiam 6.5 hónapos, tejfehérje-allergia gyanús (ekcéma) és anyatejes. Ő anyatejből készített pépet kap, ami: rizspehely, kölespép, alma-körte gabonapép, ill. 7-gabonás pép. Ezt mind el lehet készíteni tápszerből is (Milupa Pepti 1 vagy 2 a nekik való) vagy anyatejből, de lehet vízzel és gyümölccsel is csinálni.
2010. szept. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

sinlacot vagy főzeléket!

uzsira dm-ben vettem köles illetve gabona pépet.

2010. szept. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk vacsira akkor még szopi volt, de később dm-es gabonapépet kapott + Müllerben vettem gyümölcsös gabona pépet. Receptre felírt a gyerekorvos szójás gyümölcspépet, azt is szerette, sajnos már nem eszi meg. Most 1,5 éves, főzelék és szendvics az esti menü.

Egy éves kora után elkezdtük a Milupa Milumil HA-s tápszert, nem lett tőle semmi gond.

2010. szept. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A gabonás pépeket már mi is kipróbáltuk, gyümölccsel szoktam kombinálni, csak változatosabbá szeretném tenni neki az étkezéseit. Ebédre szokott már főzeléket kapni, de akkor adok majd vacsira is. Ti frisset főztök, vagy délben csináltok annyit hogy legyen vacsira is?
2010. szept. 28. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!