Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Főzeléket próbáljuk bevezetni,...

Főzeléket próbáljuk bevezetni, de nem megy. Ha nem eszik belőle akkor adhatok neki tejcsit?

Figyelt kérdés
Anyatejes 6 hónapis baba
2015. márc. 15. 15:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy adhatsz!
2015. márc. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Igen ha nem kell a fiamnak akkor tejet kap vagy megpróbálok valami más zöldségfélét ami még a táblázatban van ... bár nálunk a tízórira adott hippes desszert nem ízlet így adtam neki olyat amit a táblázatban is benne van. Amúgy ha nem enné meg a picid akkor éhesztetnéd vagy mi?? Hülye kérdés már bocsi... ha valaki azt írná hogy nem adhatsz akkor te nem adsz....nem is értem hogy lehet ez kérdés... ha neked nem ízlik valami eszel mást... Szóval adhatsz neki tejet.A.
2015. márc. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Csak mert azt mondja a védőnő hogy ha nem eszi a főzeléket várjak félórát és próbáljam újra kínálni vele. De én nem akarok várni mert epp ezaz hogy nem akarom éheztetni.

De szerinte ha így csinálom hozzászokik ahhoz hogy nem kell megennie semmit mert úgyis kap cicit..

2015. márc. 16. 01:30
 4/8 anonim ***** válasza:
28%
Köszi a lepontozást... te vagy az anyja tégy úgy ahogy nektek jó.. mi a szarért foglalokzól mással.. amúgy az én fiam szerencsére nem válogatos.A tej alatt anyatejet értem.
2015. márc. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincs igaza a védőnőnek. Fél óra egy kisbabának éheztetés.
2015. márc. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
Gyümölcsök, sütőtök volt már? Főzelék ráér egy hónap múlva is.
2015. márc. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Ki a fa...m húz le állandóan???
2015. márc. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Gyümölcsöt, tejpépet próbáltál már neki adni? De lehet, hogy nem is a főzelékkel, hanem a kanállal van a baj.

Én gyümölcsökkel kezdtem, azok finom édesek, szívesebben eszik a babák. :)

2015. márc. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!