Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 10 hónap körüli babátok...

10 hónap körüli babátok étrendjéről írnátok?

Figyelt kérdés

Mikor mit eszik ekkora gyerkőcötök?

Légyszi ne azt válaszoljátok, hogy azt amit mi, hanem lehetőleg konkrét példákat, mert egy kicsit elakadtam, ugyanakkor két tűz közé kerültem, mert a védőnőnk szerint kb 1 éves koráig csak gyümölcs és zöldség pépeket egyen egy baba az anyatejen kívül, az anyám szerint meg már kb pacalt is ehetne.



2015. ápr. 16. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:
A mi lányunk úgy evett, ahogy a védőnőd mondja. Sőt, ha rajta múlt volna, akkor csak tápszert evett volna.
2015. ápr. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

9 hos a lanyom. nincs még foga ezert muszaj pepesitenem, ha lenne 3-4 foga nem pepesitenek.

reggeli anyatej, 10 orai: gyumi+keksz v. gyumi+uabpehely v. gyumi+rizs, ezekbe kerul egy kanal joghurt vagy túró. ebéd tejpép gyumivel (régen ez volt a vacsi de nagyon szomjas rá éjjel), uzsi: anyatej, vacsi: hazi zoldsegpure husival (altalaban brokkoli, sutotok, cekla, repa, krumpli, cukkini vagy borso, esetleg alma kompot kombinacioja, 2-3 fele vegyesen) egy minimalis olajjal leturmixolva. alvas elott szopi+tapszer

2015. ápr. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Borababa válasza:
Nekem 11 hós most, mi úgy ettünk, hogy: reggeli tápszer, tízórai valami gyümölcsös-joghurtos bébiétel, vagy tejpep. Ebédre, vagyis inkább délután pedig főzelék vagy húsos bébiétel. Sokszor álltam két tűz között én is. Én úgy döntöttem, hogy senkire nem hallgatok, és bébiételeket adtam a lányomnak! Mindig a korának megfelelőt, vagy megnéztem milyen bebietel van peldaul 10 hórnak,és olyat főztem! A fő etkezesek között barackot vagy kukorica pelyhet adtam neki, illetve inni vizet, ritkán egy kis kubut. 10 hósan lehet tojás sárgáját kóstolni, de csak heti egyszer, mert van baba, aki kipattog tőle. Vacsora megint tápszer nálunk! Négyszer eszik egy nap a lányom, tápszert 210ml bébiétel 1 üveg! Heti egyszer adok neki tejszeletet vagy egy dörmit nasinak.
2016. jún. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!