Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Melyik laktatóbb egy másfél...

Melyik laktatóbb egy másfél évesnek az esti fektetés előtt? Natúr joghurt, vagy kb 2dl 2,8 v.3,5% tej?

Figyelt kérdés

2015. máj. 19. 13:15
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
48%

Nem az a baj, ha vacsorázik. Az teljesen normális sőt, kell is!

Én azzal nem értek egyek ha valaki az esti fogmosás után még cukros tejjel vagy kakaóval a szájában altatja el a gyereket.

2015. máj. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Húha! Köszönöm az eddigi válaszokat
2015. máj. 19. 16:30
 13/23 anonim ***** válasza:
24%
és nem féltek hogy elalvás előtt a tejcukor roncsolja a fogait? mert gondolom tejezés után nem mossa meg.
2015. máj. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
27%

Én a helyetekben nem adnék a gyerekemnek tejet(laktózosat)(bár még nem vagyok szülő), főleg este...

Roncsolja a fogakat.

Egy csomó glükóz kerül a szervezetbe kb. feleslegesen.

Csomó energia lebontani...

A kalciumot meg tévhit, hogy tejjel, illetve egyáltalán ételen kívül mással be kell vinni.

2015. máj. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
69%
Hát, ha még nem vagy szülő, akkor nem is tudod, hogy ez a gyerekeknek esti rutin. Majdnem minden gyereknek megvan ez (már a mi időnkben is megvolt), valahogy azért túléltük.
2015. máj. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
a laktózmentes tej nem roncsolja a fogakat? Abban nincs tejcukor, vagyis csak le van bontva.
2015. máj. 19. 19:29
 17/23 anonim válasza:
48%
A laktózosat azt zárójelben értettem... Nálam is esti rutin volt, csak éppen tápszerrel, vagy mivel... Mivel kiderült, hogy laktózintoleranciám van és hasmenésem volt tőle...
2015. máj. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
Mármimt a tejtől.
2015. máj. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is esti és reggeli rituálé része. Addig nem hajlandó mást mondani sem a 4 évesem, csak annyit, hogy "macikávé!!!!" A 16 hónaposomnak is a tápszer az első reggel, és az jelzi a fekvést is. Visszük az ágyba, mese és alvás.

Van egy 23 éves fiam is. Ő annak idején nesqik kakaót ivott minden este és reggel, ugyanígy. Még nincs rossz foga.... :)

Szóval nem kell ezt a fog kérdést annyira túl lihegni.

Kemény cukrot, nyalókát soha nem adtam nekik, szörpit cumisüvegből sem. Szeretik a vizet napközben. Semmi baj a fogukkal.

2015. máj. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
pontozzatok csak le a véleményem miatt. ennyi rosszindulatú befásult libát, istenem....
2015. máj. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!