Csak üveges ennivaló?

Figyelt kérdés
Lassan 8 hónapos a lányom. Kapott már répát krumplit almát körtét húst. Eddig úgy voltam az egész dologgal hogy majd mindig én magam készítem el neki az enni valót, de ma döntöttem úgy hogy holnaptól csak üvegest fog kapni 1 éves koráig onnantól meg majd azt amit mi eszünk. Rengeteg receptet kipróbáltam és amikor kész lett mindig megkóstoltam. Az utolsó még tűrhető volt de a mai olyan borzalmasan rosszra sikerült hogy majdnem el hánytam magam. És nem azért mert nincsenek benne fűszerek hanem mert nem sikerül eltalálnom a megfelelő arányokat.
2015. jún. 12. 12:31
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
[link] Megfőztem a krumplit és a répát bele tettem a turmixgépbe megfőztem a húst és azt is bele tettem. Ez még valamennyire elviselhető volt, de a mai borzalmas nem is adtam oda a gyereknek. Abba krumplit cukkinit húst salátát tettem. Neki külön csináltam eddig mindig
2015. jún. 12. 17:01
 12/14 anonim ***** válasza:

mondjuk a cukkini az egy elég undorító dolog szerintem, azt üvegesben adtam a gyereknek, mert én nem vagyok hajlandó megenni. ahogy a főzőtököt sem. :/ ő ette ezeket is, abszolút nem válogatós, a spenótot utálja csak. krumpli-répa-husi főzeléket húsleves alkatrészaiből készítem neki, egy kis só szerintem nem árt :)

ne add fel, gondold végig, mi az, ami finom, te is megennéd, és főzz úgy a babának.

2015. jún. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Az arányokkal van gond. Azért nem lettek jók mert valamiből túl sok került bele
2015. jún. 12. 18:24
 14/14 anonim ***** válasza:
Némelyiknek szerintem is borzalmas íze van. Például salátával és céklával alig főztem neki, mert még a szagától is rosszul voltam. Pedig alig raktam bele. De a gyereknek ízlett és az a lényeg.:D Mondjuk a lányom nem hajlandó üvegeset enni (próbáltam kis tálkából adni neki, de kiszúrja, hogy csaltam), úgyhogy marad az én főztöm.
2015. jún. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!