Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 6 hónapos kisbabám nem akarja...

6 hónapos kisbabám nem akarja a kanalas ételeket elfogadni mit tegyek?

Figyelt kérdés
3 hónapig szopizott azóta tápszeres 1 hónapja próbálom a hozzátáplálást, de a kanalas ételekre nem igazán akarja kinyitni a száját. Amikor éppen kinyitja akkor sikerül betenni neki egy keveset. A főzelékbe tettem anyatejet is , de úgysem kell neki. Ti hogy cseleztétek ki a gyereket? A tápszert azt viszont szívesen elfogadná. Valami ötlet tapasztalat.
2015. jún. 21. 12:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Én lányom is ilyen pedig már egy éves. Ő csak cicizett 6 hós koráig. Az fontos,hogy ne erőltesd rá,mert kényszerként fogja elkönyvelni. Próbáld meg,hogy adsz valamit a kezébe pl. Baba kanalat, bohóckodj neki, vagy játsz a kanállal,amikor beteszed az ételt a szájába.

Egyébként bőven elég, ha pár kanálal eszik.

Azt is megvárhatod amég éhes. Gondolom 3-4 óránként eteted addig ne adj neki se cicit se tápszert.

Nálunk ez vált be pár napja. Megszenvedtem vele bár még nem akarom elszólni magam.

Remélem tudtam segíteni!

2015. jún. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!