Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mi a különbség? Ti melyik...

Mi a különbség? Ti melyik ásványvizet adjátok a babátoknak?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi a különbség az 1 l-es szentkirályi baby és a 1,5-ös sima szentkirályi ásványvíz között.Mindegyiken rajt van,h forralás nélkül adható babának.

2015. júl. 1. 20:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én itthon sima forralt, lehűtött vizet adok, most megyünk nyaralni, oda nyilván nem akarok vízforralót vinni, így JANA baby vizet vettünk.
2015. júl. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az ára a különbség és a parasztvakítás. Nekem 3 gyerekem van, nem adtam nekik ásványvizet és makk egészségesek. Semmi különbség nincs a kettő közt egyébként.
2015. júl. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
47%
2-es: linkelnéd azt a forrást, ahol részletesen elemzik a két ásványvíz összetevőjét és megállapítja a vizsgálat, hogy nincs közöttük különbség? Szeretnék tanulni tőled.
2015. júl. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
22%
Azért manapság ásványvizet érdemes adni a babáknak.1éves korig biztos,míg kialakul az alap immunitás.
2015. júl. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó,mi a különbség?Te tudod?tényleg érdekel.
2015. júl. 1. 21:04
 6/14 anonim ***** válasza:
Én forralás nélkül adom az ásványvizeket a babának.Persze nem ilyen ócska márkákat,hanem Szentkirályi,Jana. Különbség szerintem nincs.Reklámfogás.Csapvizet hanyagolom neki,viszont mi felnőttek azt is isszuk.Nekünk nem számit,de a gyereknek igen.
2015. júl. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
66%
itt Franciaországban (és Svájc francia részén) nem javasolják az ásványvizet a babáknak, csak a forrásvizet, mert azoknak 220 mg/l alatt van az ásványtartalmuk.
2015. júl. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Igaz igen,hogy a tiszta forrásvíz a legjobb. Nemcsak babáknak,felnőtteknek is.
2015. júl. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, a babavizekben alacsonyabb bizonyos ásványi anyagok mennyisége (pl. nátrium), ezért jobb ezeket a babáknak adni.
2015. júl. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem tesz jót a babák veséinek a rendes ásványvíz. Túl magas az ásványianyag tartalma. Inkább sima csapvizet adnék a babámnak, mint ásványvizet. A babavizekben lényegesen kevesebb az ásványianyag.


Kérdező, sajnos a kérdésedre nem tudok válaszolni. Amennyiben mindkettőre rá van írva, hogy adható babáknak, így gondolom lehet adni. De szerintem nézd meg az összetételüket

2015. júl. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!