Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Miért nem nyitja ki a száját...

Miért nem nyitja ki a száját a kanál láttán, mikor 1 hónapja rendben ment eddig a hozzátáplálás?

Figyelt kérdés

Már kiváltottuk a tízórait, épp az ebédet akartam, de egyik napról a másikra nem fogad el semmit, csak a tápszert.

Az eddigieknél erősebb fogzási tüneteket nem látok rajta. Mindig is rágcsált valamit meg vitt a szájához mindent, ez maradt így.

Meddig szüneteltessem a kanalas evést? 2 napja turmixolok és főzök neki, de 3 kanálnál többet nem tudtam adni neki. Erőszakosan meg nem szeretném etetni. Gondoltam várok, de meddig tart ez vajon? 6 hónapos



2015. júl. 11. 10:22
 1/3 anonim ***** válasza:
A fiamnál is volt kb. ennyi idősen pár nap/ talán3-4 nap/ amikor nem akart enni. Csak szopizott. Amúgy nagyon jó evő. Végül kibújt egy fog és minden visszaállt, újra szívesen evett. Nem volt semmi más tünete, eszembe sem jutott, hogy a fog a ludas. A babádnak van már foga?
2015. júl. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nincs még foga, és nem is látok az ínyén duzzanatot vagy mást. De másra nem tudom fogni.
2015. júl. 11. 12:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Átmeneti. Nálunk is volt ilyen!
2015. júl. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!