Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hány hónapos koráig evett a...

Hány hónapos koráig evett a gyereked tápszert?

Figyelt kérdés
Mit kapott reggelire és vacsorára hogy leszoktasd a tápszerről? Most vagyunk 7 hónaposak. Tudom még nem fog leszokni, csak érdeklődőm, hogy mire számítsak a jövőben.
2015. júl. 17. 09:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Lányom 10 hónapos koráig fogadta el a tápszert. Akkor már evett sajtot, joghurtot, túrót, így ezzel "pótoltam" a tápszert. Este általában tejpépet evett. 1 éves kora után sem volt hajlandó elfogadni a tejitalokat, tejet, így maradtak a tejtermékek. Egészséges, 5 éves nagylány már.


Unokaöcsém 1,5 éves koráig ivott tápszert, imádta. Utána pedig tejet kapott, azt is nagyon szereti.


Szóval teljesen mások a gyerekek. Majd te is érzed, mikor elég a babádnak, mikor lehet váltani. Most még picike, úgyhogy nyugodtan igya csak a tápszert.

2015. júl. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez nagyon változó,gyerekfüggő.

Az én kisfiam 1 éves koráig alig evett mást,hiába próbálkoztam.

Azután reggel,este maradt a tápszer,azaz tejital.3,5 éves koráig reggelire csak ezt volt hajlandó elfogadni,a vacsit kb. 2 éves korában sikerült kiváltani.Aztán szinte egyik napról a másikra utasította el.A tejet,kakaót meg sem issza.

2015. júl. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amig át nem álltunk a tejre. Mert hiába evett rendes ételeket, tápival ébredt, tápival aludt.
2015. júl. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!