Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Miért nem ihatnak tejet...

Miért nem ihatnak tejet (bolti tej, bocitej, kecsketej) a babák 3 éves kor alatt?

Figyelt kérdés

2015. aug. 16. 20:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
egy éves korig a növényi tej is jó megoldás, bár baromi drága és 2 napon belül meg kell inni...szerintem a tápszer a legjobb választás, a vitamin tartalma miatt, egy éves korig, aztán nyugodtan bevezetheted a jó minőségű tehén tejet, apránként, mértékkel.
2015. aug. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
2015. aug. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Jó napot! Az én kislányom születése óta bebát iszik.. Kisebb korában még nagyon szerette meg is itta.. Most 21 hónapos, mostanra már annyira megundorodott tőle hogy kihanyja.. Sőt már meglassa a tejet már sír szóval lehetetlen a szájába nyomni.. Ezután vettem bolti tejet 3,5%osat de ezt sem issza meg..szóval aggódom hogy se reggel se este nem iszik tejet.. Darakasat vagy pudingot csinálok neki úgy megeszi..de viszont a hasát meg megfogja..gondoltam már arra is hogy kipróbálok neki valami más fajta tápot aminek esetleg jobb íze van mint a bebának.. Tudnátok esetleg javasolni valami jóízű tápot? Francia tejet már próbáltam az megrosszabb..
2015. szept. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!