Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 1 éves kor után még adtok...

1 éves kor után még adtok tápszert a gyermeketeknek, vagy már tejitalt, esetleg tejet iszik?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy mit csináljak, a kislányom még reggel és este iszik most tápszert, este már elég keveset. Megvacsorázik 7 körül, de lefekvés előtt még iszik egy kis tápszert. Ha tejitalt vagy tejet adnék neki elalvás előtt, attól is eltelik azért valamennyire a pocakja, vagy már csak megszokásból isszák ilyenkor?

Elég tanácstalan vagyok, hogyan csináljam... :)


2015. szept. 5. 18:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nekem most 2 éves a lányom. 1 éves korától tej italt kap. Milumil junior , és hipp bio a kedvenc :) nem nagyon issza este viszont reggel ébred 7/8 körül és akkor már ő nyomja a kezembe az itató poharat hogy kér :) csak azért nem vonom meg tőle mert tele van vitaminnal ami a tehén tejről nem mondható el. Persze ez csak magán vélemény. Szívesen adom neki.

A fogzásról annyit, higy nekem is ébredt mikor a szem fogai jöttek az nagyon megviselte ... En ebből nem csináltam problémát ha egyik este kért junior italt akkor adtam, ha nem akkor nem ( mármint az éjszakai kelésre gondoltam ) amióta nem szopizik 7 hónapos kora óta atalussza az éjszakát , és azert mert egyszer egyszer kap éjszaka enni nem szokott rá az éjszakai évesre... 16 foga van most és csak a szemfogai miatt ebredt este. Szoval ha kér enni adj neki, jobb mint a gyógyszer ! Nem fog rászokni az ébredésre nyugi :) egyébként ameddig elfogadja a tej italt addig kapni fogja :)

2015. szept. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Vettem már egy tejitalt, Milupát ha jól emlékszem, de még nem került sorra, még van egy doboz tápszerünk. Nem tudom márka és márka között mennyi a különbség, mármint tejitalok terén, az áruk majdnem ugyanaz.

Köszönöm mindenkinek a válaszokat, jó igy felmérni, hogy más anyukák hogyan csinálják.

Egyébként ettől a tejitaltól is jóllakik valamennyire?

2015. szept. 5. 21:32
 13/14 anonim ***** válasza:

Fiam Milumil tápszert kapott, majd 1 éves korától átszoktattam a Milumil tejitalra. Nem láttam különbséget, szerintem ugyanúgy laktató.

Tejet csak 2 éves korában vezettem be.

Figyelni kell az akciókat, és akkor nem olyan drága.

2015. szept. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm neked is utolsó!

Azért vettem most Milupát, mert ez volt akciós a Rossmannban. Ki fogom próbálni azt, ha elfogy a tápszerünk.


Ma éjjel is felkelt, üvöltött, hiába próbáltam nyugtatni, mindig visszaébredt, vittem be neki kaját, és utána azonnal elaludt. Éhes lenne éjjel?

Nem örülök neki, és én is ostorozom magam, hogy rászoktatom az éjjeli kajálásra,de a jó alvó kislányom egyszer csak elkezdett felébredni éjszaka, ennek valami oka van, eleinte ment a visszaringatás, de ha megeszik mondjuk 200 ml-t, akkor tuti éhes...

2015. szept. 6. 08:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!