Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mikor adtatok üveges húsos...

Mikor adtatok üveges húsos kaját? Kiflit? Miket evett 5-6 hónapos babátok? Házit v üvegest?

Figyelt kérdés
2015. okt. 19. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
5 hónaposan még csak az anyatejet ismerte, 6 hónaposan kezdtem a hozzátáplálást almával. Üvegeset soha nem kapott.
2015. okt. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
4 hónaposan gyümölcsöt, 5-6 hónaposan főzelékeket is, amiben hús volt. Én főztem nekik, amikor mentünk valahova, akkor vettem csak üvegeset :)
2015. okt. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mindig fozok neki egyszer kapott boltit is de meg sem ette. hust 6,5 hos kora ota eszik (5,5 hosab kezdtuk a hozzataplalalst. en mindig foztem egy jo huslevest es abba belefoztem csirkemellem. majd 20 gr porciokba lefagyasztottam es akkor mindig ezt mixeltem ossze fott zoldsegeklel rizzsel mikor mivel. az ebedje mindig ilyen konbinacio volt. pl sutotok-alma-pipi vagy cekla-krumpli-husi vagy kesobb cukkini-repa-husi szoval amit eltudsz kepzelni es o mindent meg is evett imadta a hazi kosztot. reggelire meg gyumolcs fott zabpehelleY ledaralva kesobb joghurt is ment bele.
2015. okt. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kiflit amugy kb 9 hosan adtam eloszor mert nem volt foga 14 hos koraig...nem akartan 9 honaposan se adni csak feltem h akkor nagyon nehez lesz raszoktatni a darabosra...de gyonypruen ette az inyevel fog nelkul is.
2015. okt. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!