Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hogyan csinaljam? Mit tegyek,...

Hogyan csinaljam? Mit tegyek, h igyon is? Otletek?

Figyelt kérdés
Babam 6,5honapos.6honaposan kezdtuk a hozzataplalast,elotte mar teljesen elfordult a cicitol akarhogy probaltam.Igy a hozzataplalas eleg drasztikusan egybol tortent(alma,repa,sutotok,krumpli) Ezeket ette eddig,izlik neki.Szopizni egyatalan nem akar mar.Jon a foga is,mar kibujt picit.Mivel egy idoben tortent a ketto nem tudom mitol ilyen nagyon nyugos egesz nap.Fog v has?! :( Masik nagy problemam h inni nem akar,akarhogy probalkozom :(
2015. okt. 19. 22:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Menni fog az. Azért innen az új ételeket kóstoltasd nehogy bántsa a hasát. Ha lesz már elég zöldség, akkor el lehet esetleg hagyni a sinlacot. De majd látod hogy jó nektek.
2015. okt. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
En is igy gondoltam h innentol mindent kostoltwtok(de maradunk egyenlore sutotok,repa,krumpli,alma,oszibaracknal) Meg gondoltam h a Sinlacot lassacskan felvaltom h egyre kevesebb,zoldseg-gyumi tobb!De ugy erzem egybol tomenyen nem kellett volna ez es a tapszer reggel es este marad!!!
2015. okt. 20. 15:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!