Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy csinaljam, hogy legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csinaljam, hogy legyen onbizalma, otletek?

Figyelt kérdés
A paromnak egyaltalan nincs onbizalma azt hiszi, hogy kicsi a penisze pedig en hiaba mondom h nem, nem hisz nekem. Azt hiszi meg, h nem jo pasi, h csunya, hiaba mondom neki szazszor, h jo pasi nem hisz nekem.
2011. szept. 5. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is ezt gondolom magamról. Kíváncsi lennék, hogyha nincs önbizalma egyáltalán, akkor hogy jöhetett össze veled???
2011. szept. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem önbizalom kell az ilyennek hanem egy nagy pofon. Pasi léttére ugy viselkedik mint egy szüz k.rva. Mond meg neki legyen férfi, ne azzal foglalkozzon hogy mi mekorra stb, hanem veled.
2011. szept. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
O azt hiszi h en azert jottem ossze vele mert nem volt mas.De ez abszurd...
2011. szept. 5. 11:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben, ha aktusra kerül sor, dicsérd meg neki, hogy mekkora és élvezed hogy benned van stb ... vagy nem tudom. Nálunk is ez a helyzet, de nálunk a barátnőmnek van önbizalomhiánya. Ő meg állandóan azt hajtja, hogy nekem biztos a nagyobb mellű lányok tetszenek meg ilyenek.
2011. szept. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Magyarázd meg neki, hogy ezzel tönkreteheti a kapcsolatotokat. Ezután még jobban le fog törni, de utána vesd fel, mi lenne, ha te is állandóan ezt szajkóznád neki? Ő mit tenne a helyedben?

Talán ettől észhez térne.

2011. szept. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!