Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Melyik a jó fajta babapiskóta?...

Melyik a jó fajta babapiskóta? Az ovko szörnyű szerintem olyan kemény mint a beton. Milyen fajtát érdemes venni rágni tanítani a babát?

Figyelt kérdés
2015. nov. 1. 14:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

mi a sparban szoktuk venni, nem az s-budget hanem a másik ami kapható, Sedita Pafino, 186 ft a 10 db

szerintem ez nagyon finom, olyasmi mint a zselés piskóta tallérok tésztája, egyáltalán nem kemény.

A lányom mondjuk 1,5 éves, 4 foga van, elszopogatja.

Nem tudom mennyi idős amúgy a babád, de ugye tudod hogy gluténos, tojásos, szóval 1 éves kor alatt inkább babakeksz vagy valami tojás-tej mentes verzió javasolt

2015. nov. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nem érdemes babapiskótát adni. Full cukor, és értelme nincs. Jobban jár a zöldségekkel, gyümölcsökkel. Azokat is lehet rágni, ahogy otthon is lehet nagyon finom, egészséges babakekszeket sütni, seperc alatt. A neten sok jó recept kering, keress rá!
2015. nov. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mondjuk a zöldségeket nálam zsigerből tolta ki, pépesen imádta, de rágcsáláshoz nem volt megfelelő motiváció...próbáltam neki házilag kekszet sütni, de tragédia lett a végeredmény, igaz nem is vittem túlzásba, mert az az alapvető gondom, hogy a házilag sütött kekszem 1 nap alatt kiszárad hogy már nem tudja elrágni. Úgyhogy mivel minden nap nem akarok sütni, én ezért vettem babapiskótát. De nekem már 1,5 éves a babám, szóval már kevésbé van felügyelet alatt cukor-tojás-tej stb szinten. Az biztos hogy a legjobb ha házilag sütsz.
2015. nov. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kölesgolyó, buláta?
2015. nov. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Buláta, kölesgolyó, illetve vannak kifejezetten babakekszek. Babapiskóta nagyon cukros, nem nagyon kapott a gyerkőcöm.

Emellett ne pépesíts teljesen az ételeket, hanem hagyj benne kisebb darabokat, vagy csak villával törd össze neki.

2015. nov. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bőven 1 éves kora után adtam, amikor már tudott rágni... Előbb azért nem, mert tojás is van benne. Addig a Detki bio babakekszét vettem. Vagy bulátát, kukót kapott.
2015. nov. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet kapni Milupa v. Hipp babapiskótát is. Én is ilyet vettem 1 év alatti fiamnak.

[link]

[link]

[link]

2015. nov. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!