Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Tudtok olyan oldalakat ajánlan...

Tudtok olyan oldalakat ajánlani, ahol az étkezések bevezetése le van írva?

Figyelt kérdés
csak olyat találok,ahool az ételek vannak leírva,de engem az érdekel,h mikor kezdjek vacsit,gyümit tízóraira, uzsonnára adni

2015. nov. 14. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
2015. nov. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi,de ez megint az ételek bevezetése,nekem az kell,hogy az egyes étkezéseket mikor vezetjük be.Mikortól adjak uzsonnát,vacsit,tízórait,reggelit a hozzátáplálás megkezdéséhez viszonyítva.mikor tudom kiváltani szopikat
2015. nov. 15. 08:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a babád? Mi elsőnek az ebédet váltottuk ki akkor amikor már megevett egy egész adagnyit,majd az uzsit,tízórait. Most 1 éves a lányom most fogom a reggelit majd a vacsit. Azokra még tápot kap.
2015. nov. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
5 hós múlt,én is az ebédet akarom először,aztán az uzsit
2015. nov. 16. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!