Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Miket eszik 6 hónapos babátok?...

Miket eszik 6 hónapos babátok? Hogy készítitek az ételét? Honnan veszitek az alapanyagokat? Többi lent!

Figyelt kérdés
Egyáltalán miket ehet egy 6 hónapos baba? A glutént mikor kell bevezetni? Már eszünk őszibarackot, almát, sütőtököt, sárgarépát, krumplit. Lehet, hogy hülye a kérdés, de a védőnőt 3 hónapja nem láttam, a telefont nem veszi fel, nagyik sajnos már nincsenek, a neten meg tök ellentmondó dolgok vannak.
2015. nov. 16. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Sinlacot eszik ,darált keksszel ,tehát bevezettem a glutént gyerekorvos tanácsára.De szoktuk gyümölccsel is keverni ,kb amiket felsoroltál.Csak tízóraira kap ilyesmit.
2015. nov. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mikor ennyi idős volt a lányom megfőztem a zöldségeket és a főzőlével turmixoltam. Pl.sárgarépa-krumpli,cékla-krumpli,sütőtök-krumpli. Mindenhez raktam egy krumplit. Zöldségesnél vettem neki az alapanyagokat. A glutént 7 hónaposan lehet szép lassan bevezetni. Gyümölcsbe keversz neki egy kis babakekszet, de bevezetheted gabonapéppel is.
2015. nov. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a babád tápszeres?
2015. nov. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, tápszeres. A gyerekorvos javaslatára 5 hós korában kezdtük a hozzátáplálást, de pl. céklát nem merek adni neki a nitrit miatt, sajnos nincs megbizható forrásom, ahonnan vásárolhatnék. A husit pl. mikor kezdhetjük szerintetek?
2015. nov. 16. 20:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha tápszeres akkor 5 hótól kaphatja a húsit amúgy 7 hótól lehet. A sárgarépába is lehet nitrit,ha heti egyszer adsz neki egy kicsit nem lesz tőle semmi baja. Én is féltem tőle de a lányom imádta így kapott minden héten egy kicsit.
2015. nov. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!