Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mikor adtatok először a...

Mikor adtatok először a gyermeketeknek galuskát?

Figyelt kérdés
2015. nov. 21. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Az enyém még nem kapott, mert eszembe sem jutott adni, de a tojás miatt 1 éves kor után adható, ha sem a tojással, sem a gluténnel nincs baja.
2015. nov. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. nov. 21. 13:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Sztrapacskat 7 honaposan kapott eloszor, akkor vezettem be sorban a sajtot, turot, joghurtot es sajtos turos sztrapacskat evett (abba en nem teszek tojast, csak krumpli liszt) es imadta nagyon. Azota is imadja juhturosan.

Tojassal keszult galuskat csak kesobb adtam en is, mar nem emlekszem, de egy ev kornyeken volt.

2015. nov. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
7 hónaposan kapott először galuskát csirkepaprikással. Mivel a tojások fehérjét sütihez elhasználtam így csak a tojások sárgája került bele a galuskába.
2015. nov. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!