Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Szerintetek 20 mg tejpép az...

Szerintetek 20 mg tejpép az esti anyatej mellé érhet valamit vagy az nagyon kevés? Mármint a jobb alváshoz gondolom.

Figyelt kérdés
2015. dec. 4. 19:50
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Jaj dejó neked! Mennyi idős és mit eszik mennyiszer? Én is akarom! (Nekem már az is jó lenne ha mondjuk csak egyszer kelne.)
2015. dec. 5. 15:49
 12/18 anonim ***** válasza:
Hét hónapos, a tejtermékek kivételével gyakorlatilag mindent eszik, 5-6szor egy nap, ebből kettő húsos, kettő gyümölcsös-gabonás, 1-2 anyatejes.
2015. dec. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
és régebben is előfordult már hogy átaludta az éjszakát? nálunk sose.
2015. dec. 5. 17:12
 14/18 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy volt, hogy az első 3 hónapban minden éjszakát átaludt, este kilenctől reggel kilencig, nappal viszont alig. Aztán elkezdett egyre rosszabbul aludni éjjel, cserébe nappal 1-2 órákat (4 részletben általában). És három hónapos kora óta kétszer fordult elő, hogy átaludta az éjszakát: amikor megvettem a jóéjt pépet, meg most. Kíváncsi leszek, ma is így lesz-e.
2015. dec. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
majd szólj. hajrá!
2015. dec. 5. 20:58
 16/18 anonim ***** válasza:
Hát nem jött be :( fogzós-együttalvós éjszakánk volt. Na mindegy, majd egyszer alszom megint :)
2015. dec. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

neked legalább már valaha volt ilyen! ez is valami.

te néha együtt alszol vele néha külön? nem szokik rá?

2015. dec. 7. 13:27
 18/18 anonim ***** válasza:
Alapvetően minden éjszakát az ágyában kezd. Aztán ha sűrűn kell kelni hozzá, akkor áthozom az ágyunkba. De alapvetően a saját ágyában jobbakat alszik szerintem. Én nagyon sokat forgolódom és zavarom őt. de ha sokszor ébred, akkor könnyebb félálomban cicit adni neki.
2015. dec. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!