Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Egy évesnek milyen bolti...

Egy évesnek milyen bolti felvágottat lehet adni? írntátok márkát is?

Figyelt kérdés
2015. dec. 5. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
SPAR pultból snidlinges csirkemell ( 2000 FT per kg ) , Csabai snack csemege páros szárazkolbi ( 3 000 / kilója) . Ezek ízletesek nem túl sósak .
2015. dec. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Én személy szerint lebeszélnélek arról, hogy ekkora gyereknek bármiféle bolti húskészítményt, felvágottat adjál. Ezekben iszonyú mennyiségű adalékanyag van, nem utolsósorban nátrium-nitrit, a kiválóan megakadályozza a húskészítmények megromlását, de az emberi szervezetre nézve, különösen gyerekekre mérgező. Kötődik a hemoglobinhoz s vérszegénységet, szöveti oxigénhiányt okoz. Mellesleg nagyon szomjas lesz tőle az ember s iszonyú mennyiséget iszik rá. Inkább készíts otthon pl. főtt marhanyelvet, amit vékonyan lehet szeletelni és megfelelően tudsz ízesíteni is.
2015. dec. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Biztos le leszek pontozva,de én semmilyen bolti felvágottat nem adok az egy éves lányomnak és nem is tervezek adni.!
2015. dec. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Még én sem adtam.De akkor mit adsz neki reggelire v vacsorára.Folyton vajat,sajtkrémet v zöldség,tojáskrémet se adhatok a kiflihez.Túróért nem rajong.
2015. dec. 5. 21:56
 5/9 anonim ***** válasza:
Én ennyi idősen nem adtam még neki, de később dmes virslit és löncshúst ezek nátriumnitritmentesek illetve ritkan bioparizsit. 3 éves elmúlt ezek mellett házi kolbászt kap illetve téliszalámi a bûnözôs. Nem eszi a felvagottakat de ha veszek akkor aldis v lidlest cs vagy pulykamell sonkat amiben 96% hústartalom van. Natur jo minosegu tonhalat is lehet vagy ezt szendvicskremkent.
2015. dec. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Én reggelire tápszert adok,tízóraira gyümölcsöt már 4 és fél hós korától kekszel cebion cseppekkel (föleg a téli hónapokban) vacsira főzelék,tejpép,mondjuk ma vajaskenyér,sajtal és paradicsommal.

De nem teszek rá felvágottat se sajtkrémet,én irtózom az E betűktől és ezekbe nagyon sok van!

A multkor pl gondoltam adok neki krémtúrót mert imádja a túrót,igen ám de elolvastam a hátoldalát, 10v 12db E betű volt benne! Kidobtam!!

Nem vagyok ősanya meg bio de ez már nekem is abszurd volt.

Adj neki tejpépet,tejrizspépet,kenyeret zöldségekkel,főzit stb.

2015. dec. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sajtkrémnél olyat vettem amiben nincs E betű feltüntetve.Lehet h mégis van benne csak a teljes nevét kiírják?pl philadelphia és a lidl-ben vettem vmilyet,annak nem tudom a nevét.A paradicsomot meghámozod?de pl paradicsom is hol terem ilyenkor?nem vegyszeres?
2015. dec. 5. 22:37
 8/9 anonim ***** válasza:

Én sem adnék semmilyen bolti felvágottat vagy húskészítményt.


Ha bármilyen húst akarsz neki adni, akkor bio, szabadtartásos génmanipuláció mentes húst vegyél hentestől.

2015. dec. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mivel egyéves fiam bölcsis, már mindenfélével találkozott.
2015. dec. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!