Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hogy váltsak ki egy étkezést?

Katoonene kérdése:

Hogy váltsak ki egy étkezést?

Figyelt kérdés
A babám megeszik egy üveg bébiételt, és kéri utána a tápszert. Simán bevágja utána a 200ml-t.De így soha nem váltunk ki étkezést. Hogy csináljam?
2016. jan. 12. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem sürgős kiváltani, majd a baba megoldja.

EGyébként vagy nem adsz neki utána tápszert, vagy kicsit később adod, ennyi. De mivel ahogy írtam nem hajt a tatár, megvárhatod míg a baba maga hagyja el a tápszert. VAgy adj neki több bébiételt, ha az egy adag kevés volt neki.

2016. jan. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy nem kell sietnem, de az akkor sem hiszem, hogy normális, hogy megeszi az egész üveg bébi ételt, vagy amit én készítek neki, és utána még meg eszik egy egész adag tápszert.Két üveg bébi ételt meg csak nem adhatok oda neki :D ...
2016. jan. 12. 14:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Mennyi idős, hány kiló? Kap elég tápszert a súlyának megfelelően?

Milyen bébiételt adsz?

1 üvegnyi alma például összevissza 60-70 kcal, míg 200 ml tápszer ~130 kcal, nem meglepő, ha nem elég neki ahhoz, hogy egyből elhagyj a tápszert. Majd ha kalóriadúsabb ételeknél jártok.

2016. jan. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

De mért nem adhatsz oda több bébiételt?

De ahogy az utolsó írta: ha pl. gyümölccsel próbálkoztál eddig, az nem olyan laktató ezért normális, hogy utána még kéri a tápszert.

2016. jan. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Így már értem :)
2016. jan. 12. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!