Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 6 hónapos babának muszáj...

6 hónapos babának muszáj turmixolni vagy elég ha villával pépesre nyomkodom az ételt?

Figyelt kérdés
2016. jan. 12. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:
HÁt.. megpróbálhatod a nyomkodós módszert is, de egy anyatejhez/tápszerhez szokott babának még maga az új íz is gondot szokott okozni, nemhogy még úgy állagú is legyen a kaja, ezért szokták tanácsolni hogy először csak almalevet kapjon, később magát az almát. + öklendezést okozhat nála a darabos kaja még
2016. jan. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Muszáj az elején turmixolni. Villával nem tudod pépesíteni az ételt, neki az lesz majd az első darabos, amit csak villával nyomkodsz össze.
2016. jan. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
26%
Simán elég a villa szerintem. Én nem pépesítettem egyáltalán, sok mindent elég puhára főzni.
2016. jan. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
4 gyereket neveltem, csupán villával törtem. Amúgy szerintem a turmixolással át lehet esni a túloldalra.
2016. jan. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
24%
nekem nem is fogadta el máshogy csak darálva ennyi idősen...de megpróbálhatod, szerintem ha a kakijában egészben látod viszont a kis darabokat, akkor az nem túl jó jel..
2016. jan. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 TS3 ICON CONFIG válasza:
20%
1 éves kora után már nyugodtan lehet villával de még 6 hónaposan jobb turmixolni.
2016. jan. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!