Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Miket adtok enni 10 hónapos...

Miket adtok enni 10 hónapos gyermeknek? Milyen darabos ételeket?

Figyelt kérdés
Kislányom 10 hónapos lesz hamarosan és nem nagyon kedveli a darabos ételeket,nem tudom mivel próbálkozhatnék.
2016. jan. 14. 09:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajtos brokkolis tészta. Bolognai tészta

(eperlevél, még villával összetörve)

2016. jan. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

10 hónaposan még nem fogadta el a darabos kajákat úgyhogy ekkor még nem adtam neki semmit, illetve pl. bulátával próbálkoztam, de azt se nagyon ette.

MÁr 1 éves elmúlt mikor kezdte elfogadni, először csak a főzelékben a kisebb darabokat, aztán a többit, pl. kenyérdarabokat raktam elé, sajtot stb., de még ezután is lassan haladtunk. Most már 2 éves elmúlt és mindent szépen eszik.

2016. jan. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Keksz, buláta, banán, én 10 hónaposan adtam neki mandarint. Ezeket ő eszegette az etetőszék tálcájáról, nagyon tetszett neki. Vagy kifli falatkák. Nagyon élvezte hogy egyedül eszik. Persze ezek nem főétkezések voltak, általában uzsonnára kapott valami ilyesmit. 10 hónaposan még pépesen kapta a főzelékeket.
2016. jan. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!