Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » El felejtett rági? Mindent...

Anndrea kérdése:

El felejtett rági? Mindent kihány, ami darabos. Volt valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Most 17 hós fiam egyszerűen nem hajlandó rágni. Semmit. Régen megevett mindent pl borsó, rizs, stb. Most nem. egyszerűen nem rág. Ha darabosat próbálok neki adni, egy darabig eszi, majd egyben kihányja.

2015. dec. 12. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem gyomorrontása van

ha nem, akkor is beteg éppen.

2015. dec. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*diétáztasd és hívd fel a dokit
2015. dec. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Voltunk orvosnál, torka tiszta,adjak neki normaflort. Mikor mondtam, hogy eddig rágott, akkor meg csak néztek rám, meghogy akkor turmixoljak neki mindent. Nem tudom, hogy eznormális-e mivel első gyerek. Vagy hova lehetne ilyen panasszal menni?
2015. dec. 12. 16:57
 4/4 anonim ***** válasza:

A te gyermeked legalább már evett darabosat.


Én már teljesen kimerültem. 2 eves a lanyom es semmilyen darabos ételt nem fogad el, csak üveges baba kaját L mindent turmixolok neki :( a védőnő es a gyerekorvos nem mond semmit csak higy majd eszik, nem láttunk meg olyan felnőttet aki pépes et evett...


Csak pár "etel" van amit megeszik : kolbász, sajt, chips, sajtos tallér, pár pékárú. Ropi, perec. Ennyi. Sem gyümölcs, se főtt felnőtt etel semmi.


Bármit próbáltam eddig elutasított , ha meg is kóstolta / kóstolja öklendezik es hányik. Kérlek ha bármit mond az orvosod a későbbiekben ird meg nekem.. :( renélem a te helyzetet megoldódik :)

2015. dec. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!