Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mivel pépesítitek a baba...

Mivel pépesítitek a baba ételét? Mármint milyen eszközzel?

Figyelt kérdés
2016. jan. 18. 15:59
 1/9 anonim ***** válasza:
botmixer vagy aprító
2016. jan. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Botmixert használtam.
2016. jan. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Botmixerrel.
2016. jan. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Van aprítóm de az elég nagy így kíváncsi vagyok van-e aki használja pici adagokra vagy vegyek botmixert inkább.
2016. jan. 18. 16:28
 5/9 anonim ***** válasza:

a Philips turmixgéphez adtak egy darálót.

[link]


itt látszik a képen, ez őröl diót, zabot, de ugyanakkor pépesítésre is jó (bár most szembesültem vele 2 év használat után az útmutatóba hogy egyébként lédús dolgokat nem szabadna beletenni - de nem okozott problémát vagy nem tudok róla).

Ez egyébként kb. 2 decis, ez nekem nagyon kényelmes, mert kb. pont 2 étkezés.

2016. jan. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
jobban mondva be lehet tenni folyékonyat is, csak kimondottan juice készítésére nem ajánlják....de pl én simán beletettem húslevest a zöldségekkel együtt és akkor összedaráltam mártásnak neki...most nem tudom az mennyire minősül juicenak. na mindegy, előnye a botmixerrel szemben, hogy gyakorlatilag nulla hozzáadott folyadékkal darál, míg a botmixer a keményebb dolgokat egyszerűen nem viszi el (legalább is az enyém) csak ha felöntöm legalább 2 ujjnyi vízzel. ugyanez igaz a turmixgépre is. ha nincs benne bizonyos mennyiségű folyadék, nem dolgozik.
2016. jan. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Botmixert használtam én is
2016. jan. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én turmixot használok :)
2016. jan. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kincsesne ***** válasza:
Villával. Mert akkor előbb-utóbb darabos ételt is könnyebben fogad el kiskanállal kínálva, ahogy nőnek a fogacskái. A géppel pépesített étel elkényelmesíti a babát, ellenkezni fog majd, amikor pedig már ideje lenne darabos ételt rágnia, nyelnie.
2016. jan. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!