Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mennyit eszik a 14 hós babátok...

Mennyit eszik a 14 hós babátok? Hogy szoktassam rá az evésre?

Figyelt kérdés

Zömében még szopizik, de kap mást is. De alig eszik belőle. Reggelire kb.2*2 cm kenyérdarabot. Délben szerintem 5 falatnál nem eszik többet. Mandarint és a csemegeuborkát nagyon szereti, de ha husival együtt kínálom az uborkát, akkor csak az ubit eszi. Mit csináljak?

Jó lenne, ha már egy kicsit kevesebbet szopizna, kistesót szeretnénk.


2016. jan. 28. 12:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az is a baj ezzel, hogy a rágás, a rágóizom alapja lehet a beszéd kialakulásánaj, igy az is csúszhat a későbbiekben.
2016. jan. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
A beszéddel nincs baj. Meg pl. az uborkát is rágni kell. Nem a rágással van probléma, hanem a kaja mennyiséggel. Nekem kevésnek tűnik a tejen kívüli kaja. Éhezni nem éhezik, csak jó lenne, ha már néhány szopit ki tudnánk váltani.
2016. jan. 28. 18:18
 13/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én 14 hónaposom konkrétan zabálásmániás baba volt. Mindenre mondta, hogy hamm, mindent megevett, mégse tudtunk semmilyen szoptatást kiváltani még egy fél évig legalább.


Vannak cicimániás kisgyerekek, és ilyen picit vétek lenne kényszeríteni. Én azzal próbálkoztam, ha azt akartam, hogy egyen valamit nem adtam hozzá mást. Ha erőlteted az evést, csak elmegy a kedve az egésztől. A babák társaságban esznek a legszívesebben, az enyémnek a másik tányérján lévő finom falatok a legvonzóbbak :(

2016. jan. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!